سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

ترافیک روان در اکثر ورودی‌های شهر اردبیل - خبر

 

 

ترافیک روان در اکثر ورودی‌های شهر اردبیل

در آخرین روز تعطیلات نوروزی و در روز طبعیت در جاده‌ها و محورهای مواصلاتی استان اردبیل تصادف فوتی رخ نداد.

ترافیک روان در اکثر ورودی‌های شهر اردبیل

بر اساس اعلام امشب پلیس راه استان اردبیل با وجود سرما و بارش‌های دیروز و صبح امروز از اولین ساعات امروز تردد در جاده‌های گردشگر پذیر استان اردبیل به ویژه محور اردبیل ـ آستارا، اردبیل ـ سرعین و نیر، تفرجگاه‌ها و مکان‌های گردشگری به صورت گسترده انجام شد اما با حضور مأموران پلیس و توجه رانندگان به هشدارها تصادف فوتی در جاده‌های استان اردبیل تا به این لحظه رخ نداده  است.

مرکز مدیریت حمل و نقل و پایانه‌های استان نیز اکثر جاده‌ها و محورهای مواصلاتی استان را آرام و با ترافیک روان توصیف کرده و در بازگشت از محور اردبیل ـ آستارا حجم ترافیک و تردد بالا است.

پلیس به مسافران و گردشگران روز طبیعت توصیه کرد در رسیدن به مقصدشان شتاب و عجله‌ای نکنند و با احتیاط و رعایت جوانب ایمنی در جاده‌ها و مسیرهای مواصلاتی حرکت کنند.

اما بر اساس اعلام مدیریت مرکز راه‌های استان اردبیل در طول تعطیلات نوروزی تردد بیش از 4.5 میلیونی به ثبت رسید که بیشترین تردد در محور اردبیل ـ آستارا و کمترین تردد نیز در مسیر اردبیل ـ مغان اتفاق افتاده است.

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های استان اوج ترافیک در روزهای ششم فروردین و 13 فروردین اتفاق افتاده که تردد بیش از 350 هزار مورد به ثبت رسیده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، اما عوامل پلیس راه استان طی فردا و پس فردا نیز در جاده‌ها و محورهای مواصلاتی استان حاضر خواهند بود تا ترددها را رصد کرده و با کمترین دغدغه و آسیب رانندگان بتوانند به انجام سفرهای نوروزی در واپسین روزها اقدام کنند.