سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

تذکر لسانی به بیش از ۱۲ هزار متصدی واحد صنفی متخلف - خبر

 

 

تذکر لسانی به بیش از ۱۲ هزار متصدی واحد صنفی متخلف

با اعمال محدودیت‌های کرونایی به بیش از ۱۲ هزار متصدی واحدی صنفی متخلف در اردبیل تذکر لسانی داده شده است.

تذکر لسانی به بیش از ۱۲ هزار متصدی واحد صنفی متخلف
فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: در راستای اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی در استان از آغاز طرح تاکنون پلیس به ۱۲ هزار و ۸۲۹ متصدی واحد صنفی تذکر لسانی داده است.
 
سردار هوشنگ حسینی با بیان اینکه محدودیت‌های کرونایی در استان اردبیل ادامه دارد، افزوذ: در سطح استان اکیپ‌های بازرسی فعال بوده و نظارت لازم بر فعالیت اصناف و همچنین دستگاه‌های اجرایی را دارند و نیروی انتظامی نیز با متوسط ۳۰۰ نفر نیرو در روز به اجرای هرچه بهتر این طرح کمک می‌کنند.
 
وی با بیان اینکه اقشار اجتماعی در اجرای هدفمند طرح محدودیت‌های کرونایی همکاری و مشارکت شایسته‌ای داشته، تصریح کرد: حفظ سلامت مردم و قطع زنجیره انتقال بیماری مهم‌ترین هدف ستاد مدیریت مقابله با کرونا در استان است که باید بیش از پیش از سوی مردم مورد توجه قرار گیرد.
 
فرمانده انتظامی استان اردبیل همچنین به پلمپ ۲۸۲ واحد صنفی ناقض محدودیت‌های کرونایی اشاره کرد و افزود: این نیروی مردمی و انقلابی خود را سکاندار امنیت مردم می‌داند و در راستای حفظ سلامت مردم با هیچ کسی شوخی ندارد و با متخلفان محدودیت‌هایی کرونایی برخورد قانونی خواهد کرد.
 
سردار حسینی تصریح کرد: پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و مبارزه با این بیماری منحوس وظایف نیروی انتظامی را در حوزه تامین  امنیت مردم بیشتر و گسترده‌تر کرده و امروز همه واحد‌ها و بخش‌های این نیرو پای کار اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی هستند.