سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

تدوین پیش نویس ۱۰۸ برنامه در حوزه جوانان برای سال ۹۸ در اردبیل - خبر

 

 

تدوین پیش نویس ۱۰۸ برنامه در حوزه جوانان برای سال ۹۸ در اردبیل

مدیرکل امور اجتماعی استانداری اردبیل گفت: ۱۰۸ برنامه شاخص در حوزه جوانان برای سال ۹۸ پیش نویس شده که در طی دو جلسه آینده نهایی خواهد شد.

تدوین پیش نویس ۱۰۸ برنامه در حوزه جوانان برای سال ۹۸ در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان شفیع شفیعی، مدیرکل امور اجتماعی استانداری اردبیل در چهل و پنجمین جلسه ستاد ساماندهی جوانان استان اردبیل با محوریت تشریح و اعلام برنامه‌های هفته جوانان بااشاره به تدوین برنامه‌های حوزه جوانان سال ۹۸ افزود: تدوین این برنامه‌ها با برگزاری جلسات و نشست‌های مختلف با جوانان، دستگاه‌های اجرایی و کارشناسان این حوزه اجرایی شده و اجرای به موقع و مناسب آن، برای توجه به نیاز‌های مهم این بخش راهگشا خواهد بود.

وی تصریح کرد: ارتقای آگاهی‌های اجتماعی، نشاط افزایی اجتماعی، کارآفرینی، افزایش مهارت‌های زندگی، تشویق به ازدواج آسان، رعایت حقوق شهروندی، توسعه ورزش همگانی و ... از محور‌های درنظر گرفته شده در تدوین برنامه‌های ویژه جوانان اردبیلی است.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری اردبیل در ادامه بااشاره به برنامه‌های اجرا شده در هفته جوان اضافه کرد: امسال نیز مانند سال‌های گذشته در طول هفته جوان از جوانان موفق استان تجلیل خواهد شد و با توجه به اینکه همه ساله در انتخاب جوان موفق با چالش‌ها و شائبه‌هایی روبه‌رو بودیم امسال کارگروهی تشکیل و در آن شاخصه‌های انتخاب جوان مشخص می‌شود و براساس همان شاخصه‌ها هیأت داوری جوانان موفق را انتخاب و معرفی خواهند کرد.