جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

تداوم کمک مؤمنانه در پارس آباد/ کمک مؤمنانه ریشه در هویت دینی ایرانیان دارد - خبر

 

 

تداوم کمک مؤمنانه در پارس آباد/ کمک مؤمنانه ریشه در هویت دینی ایرانیان دارد

فرمانده سپاه پارس آباد از تداوم کمک مؤمنانه توسط بسیجیان حوزه‌های حضرت فاطمه(س) و حوزه قدس درشهرستان پارس آباد خبر داد.

تداوم کمک مؤمنانه در پارس آباد/ کمک مؤمنانه ریشه در هویت دینی ایرانیان دارد
حسن نوری اظهار کرد: تداوم کمک‌های مؤمنانه در دوران کرونایی همانند زمان پیروزی انقلاب و دفاع مقدس و وقوع بلایای طبیعی عظیم، حاکی از هویت عمیق دینی جامعه ایرانی است.
 
وی افزود: درست است که مردم بزرگی بلای کرونا را احساس کردند و کمک‌های یاری‌گرایانه شکل گرفت؛ اما مهم این است که فرهنگ یاری‌گری و فتوت در همه جا جریان پیدا کند تا جایی که فرهنگ دینی جامعه یکنواخت شود.
 
فرمانده سپاه پارس آباد بیان داشت: تداوم شرایط کرونایی در استان به‌خصوص در شهرستان پارس آباد ایجاب می‌کند که کمک‌های مؤمنانه ادامه داشته و مردم نوع دوست شهرستان همانند مراحل قبلی، فعالیت جدی در این خصوص داشته باشند.
 
وی در خصوص اجرای گام سوم از مرحله دوم کمک‌های مؤمنانه اظهار داشت: در این راستا بسجیان حوزه خواهران حضرت فاطمه(س) ۶۰ بسته معیشتی و حوزه قدس ۷۶ بسته معیشتی در بین نیازمندان و خانواده‌های آسیب دیده از کرونا توزیع کرده‌اند.
 
نوری تشریح کرد: اقلام موجود در بسته معیشتی شامل برنج، روغن، مرغ، ماکارونی، نمک، سویا، رب و کالای بهداشتی است که ارزش ریالی هر بسته ۲ میلیون ریال است.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، وی اضافه کرد: ماسک یکی از اقلامی است که خانواده‌ها در شرایط کنونی بیش از سایر مواقع استفاده می‌کنند و همین موضوع می‌تواند در صورت رعایت نشدن قیمت عرضه این کالای بهداشتی، هزینه زیادی را به خانواده‌ها، آن هم در شرایط بد اقتصادی امروز تحمیل کند.