جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

تداوم کمک مومنانه| توزیع 1000 پرس غذای گرم در روستای اجیرلو پارس آباد - خبر

 

 

تداوم کمک مومنانه| توزیع 1000 پرس غذای گرم در روستای اجیرلو پارس آباد

مسؤول ستاد مردمی کانون فرهنگی و مذهبی یاس نبوی اجیرلو از توزیع 1000 پرس غذای گرم به همت ستاد مردمی ، فرهنگی و مذهبی یاس نبوی اجیرلو خبر داد و گفت: به مناسبت شهادت سردار سلیمانی و همرزمان شهیدش و ایام فاطمیه ، غذای گرم در بین نیازمندان روستای اجیرلو توزیع شد.

تداوم کمک مومنانه| توزیع 1000 پرس غذای گرم در روستای اجیرلو پارس آباد

اسلام باباشی اظهار کرد: به مناسبت شهادت سردار دلها، حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش و گرامیداشت ایام فاطمیه، بیش از یک‌هزار پرس غذای گرم در روستای اجیرلو توزیع شد. 

وی افزود: در ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه(س)، سالگرد شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس و اربعین شهادت دانشمند هسته‌ای تلاش داریم تا با دستگیری از نیازمندان ادامه دهنده راستین راه شهدا باشیم.
 
مسؤول ستاد مردمی کانون فرهنگی و مذهبی یاس نبوی با بیان اینکه مراسم بزرگداشت شهادت سردار سلیمانی و همرزمان شهیدش هم برگزار شد، بیان کرد: این ستاد برای اطعام نیازمندان، تهیه و توزیع سبد غذایی و اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی به مناسبت بزرگداشت سالروز شهادت سردار دلها برنامه‌ریزی کرده که اجرایی می‌شود.

وی ارزش ریالی غذای گرم توزیع شده را 150 میلیون ریال اعلام کرد و افزود: این ستاد مردمی در طول شیوع کرونا و در مناسبت‌های مختلف توزیع بسته‌های غذایی و غذای گرم را در دستور کار دارد.

باباشی با اعلام اینکه توزیع غذای گرم در راستای کمک‌های مومنانه انجام شد، اذعان داشت: رهبر معظم انقلاب همزمان با شیوع ویروس کرونا و برای دستگیری از نیازمندان و رفع مشکلاتشان، به رزمایش گسترده‌ مواسات و همدلی دستور دادند و مردم هم با کمک مؤمنانه صحنه‌های بی‌بدیلی از جنس ایثار و جهاد خلق کردند و همچنان هم ادامه دارد.

وی ادامه داد: در راستای رزمایش مواسات و همدلی، شناسایی نیازمندان و خیرین بود که با همکاری اعضای ستاد این امر محقق شد و با جلب کمک‌های مومنانه خیرین، توانستیم سبدهای غذایی شامل اقلامی همچون مرغ، ماکارونی، برنج، کنسرو ماهی و حبوبات و لوازم التحریر را تهیه و در بین نیازمندان توزیع کنیم.

مسؤول ستاد مردمی کانون فرهنگی و مذهبی یاس نبوی با اشاره به اینکه عملیات گندزدایی و ضدعفونی معابر سطح روستا برای مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا و تهیه ماسک از دیگر اقدامات این ستاد مردمی  است، بیان داشت: ستاد مردمی، فرهنگی و مذهبی یاس نبوی اجیرلو در سطح شهرستان در همه برنامه‌هایی که در شهرستان ایجاد می‌شود پیش‌قدم هستند.