سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

تدارک جدید برای ثبت‌نام اینترنتی مردم در اردبیل - خبر

 

 

تدارک جدید برای ثبت‌نام اینترنتی مردم در اردبیل

مدیر روابط عمومی و تبلیغات ستاد سرشماری استان اردبیل گفت: تمهیدات لازم از فضاهای مختلف برای ثبت‌نام اینترنتی هموطنانمان در سرشماری نفوس و مسکن سال 95 فراهم آمده است.

تدارک جدید برای ثبت‌نام اینترنتی مردم در اردبیل
نوربخش محمدی اظهار کرد: از طریق گوشی، کامپیوتر منزل، مراجعه به پایگاه‌های رایگان ادارات و مدارس، خانه‌های بهداشت یا مراجعه به کافی‌نت‌ها و دفاتر پیشخوان تا قبل از 23 مهرماه 10 دقیقه را برای ثبت‌نام اینترنتی در سرشماری اختصاص دهند.
 
مدیر روابط عمومی و تبلیغات ستاد سرشماری استان اردبیل افزود: کارت ملی اعضای خانوار و کد پستی محل سکونت را آماده و به سایت سرشماری مراجعه کنید.
 
وی بیان کرد: تمهیدات لازم از فضاهای مختلف برای ثبت‌نام اینترنتی هموطنانمان در سرشماری نفوس و مسکن سال 95 فراهم آمده است.
 
محمدی بیان کرد: با ثبت اطلاعات خانوارها در سرشماری اینترنتی از هزینه کرد میلیاردها تومان در سرشماری حضوری جلوگیری کرده و به گسترش بهینه استفاده از اینترنت و فضای مجازی در توسعه روستا، شهر و استانمان کمک کنیم.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، مدیر روابط عمومی و تبلیغات ستاد سرشماری استان اردبیل گفت: تنها 8 روز از فرصت مقرر برای ثبت‌نام اینترنتی باقی‌مانده است و امیدواریم در این مدت حداقل به ظرفیت 30 تا 40 درصد ثبت‌نام‌ها به شکل اینترنتی در استان اردبیل دست پیدا کنیم که سهولت دسترسی به سایت نیز فراهم آمده است.