رونق تولید ملی | جمعه، ۴ بهمن ۱۳۹۸

تخلفات نامزدهای شوراهای اسلامی اردبیل خارج از نوبت رسیدگی می‌شود‌ - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تخلفات نامزدهای شوراهای اسلامی اردبیل خارج از نوبت رسیدگی می‌شود‌

تخلفات نامزدهای شوراهای اسلامی اردبیل خارج از نوبت رسیدگی می‌شود‌


معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات در استان تشکیل شده و تمامی تخلفات نامزدها بدون نوبت و در سریع‌ترین زمان ممکن بررسی و رسیدگی می‌شود.

تخلفات نامزدهای شوراهای اسلامی اردبیل خارج از نوبت رسیدگی می‌شود‌

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، یوسف خدادادی در همایش هم‌اندیشی نامزدهای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در اردبیل اظهار داشت: ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات در استان تشکیل شده و تمامی تخلفات نامزدها بدون نوبت و در سریع‌ترین زمان ممکن بررسی و رسیدگی می‌شود.
 
وی از شناسایی 55 مورد تخلف و اقدام غیرقانونی از نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در سطح استان اردبیل خبر داد و گفت: تمامی این موارد تخلف با هشدارها و تذکرات لازم حل و فصل شده و از اقدامات بعدی در زمینه تشکیل پرونده و سایر مراحل جلوگیری شده است.
 
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل از برخورد با تمامی تخلفات و حرکت‌ها و فعالیتهای خارج از چهارچوب قوانین و مقررات انتخاباتی در سطح استان خبر داد و گفت: دستگاه قضایی، نهادی بی‌طرف بوده که در زمینه روند برگزاری این انتخابات نظارت‌های لازم را داشته و با شناسایی موارد تخلف از آنها جلوگیری می‌کند تا این امر اثرات سوئی در جامعه نداشته باشد.