جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

تخفیف 40 درصدی برای مسکن اقدام ملی اعمال می‌شود - خبر

 

 

تخفیف 40 درصدی برای مسکن اقدام ملی اعمال می‌شود

شهردار اردبیل گفت: با مصوبه شورای شهر اردبیل تخفیف 40 درصدی در صدور پروانه برای ساخت واحدهای مسکن اقدام ملی اعمال خواهد شد.

تخفیف 40 درصدی برای مسکن اقدام ملی اعمال می‌شود

حمید لطف‌اللهیان اظهار کرد: شورا و شهرداری چه در طرح مسکن مهر و چه در طرح اقدام ملی مسکن تلاش کرده تا همراه و پشتیبانی‌کننده مجموعه‌های خدمات‌رسان و سازنده در احداث بنا باشد که ما نیز به نوبه خود 40 درصد تخفیف را در صدور پروانه اعمال می‌کنیم.
وی تصریح کرد: از اواخر سال گذشته و با پرداخت قسمتی از مبلغ پروانه ساخت، ما موظف شدیم تا 40 درصد تخفیف را در صدور پروانه براساس تعرفه 98 اعمال کنیم که بر همین اساس اعضای شورای شهر اردبیل نیز در حمایت از خانواده‌های بی‌سرپناه سعی کردند تا به احداث این واحدها کمک کنند.
شهردار اردبیل گفت: ما قطعا با این اقدام سعی خواهیم کرد تا به نوعی به احداث 540 واحد توسط ستاد اجرایی امام در شهر اردبیل کمک کنیم و انتظار می‌رود عملیات ساخت این مجموعه‌های مسکونی به سرعت آغاز شود.
لطف‌اللهیان در مورد فعالیت حوزه خدمات شهری و همچنین اجرای طرح پاکزی در شهر اردبیل افزود: با مشارکت سرمایه‌گذار اجرای این طرح در اردبیل در ماه‌های اخیر شروع شده و ما شاهد تفکیک و جمع‌آوری زباله‌های خشک در بین خانواده‌ها و خرید آن هستیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: پیمانکار این پروژه با جمع‌آوری زباله در سطح شهر، شهروندان را به مشارکت بیشتر فرا خوانده و امیدواریم حق و حقوق شهروندان و همچنین شهرداری در اجرای این طرح به خوبی رعایت شود.