جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

تخصیص 70 میلیارد تومان برای تکمیل پروژه‌های عمرانی استان - خبر

 

 

تخصیص 70 میلیارد تومان برای تکمیل پروژه‌های عمرانی استان

مدیرکل دارایی و امور اقتصادی استان اردبیل گفت: امسال فقط ۷۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه‌های عمرانی اردبیل اختصاص یافت که این فقط نیمی از اعتبارات در نظر گرفته شده برای پروژه‌های عمرانی استان است.

تخصیص 70 میلیارد تومان برای تکمیل پروژه‌های عمرانی استان
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مظفری بیان کرد: امسال فقط 70 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه‌های عمرانی اردبیل اختصاص یافت که این فقط نیمی از اعتبارات در نظر گرفته شده برای پروژه‌های عمرانی استان است.
 
وی با اشاره به این‌که کل اعتبارات عمرانی استان 140 میلیارد تومان است، افزود: امیدواریم با در اختیار داشتن اعتبارات مورد نیاز بتوانیم به تمامی اهداف مورد نظر در رابطه با تکمیل و اجرای پروژه‌های عمرانی استان دست یابیم و شاهد بهبود وضعیت استان بدین وسیله باشیم، چرا که کمبود منابع مالی مهمترین عامل به تعویق افتادن پروژه‌ها در استان است که نیازمند برنامه‌ریزی‌های هدفمند و منسجم است.
 
مدیرکل دارایی و امور اقتصادی استان اردبیل گفت: سهم درآمد استان برای امسال اعتباری در حدود 377 میلیارد تومان بوده که تا پایان امسال  330 میلیارد تومان از این اعتبارات وصول می‌شود و علاوه بر این از محل مالیات بر ارزش‌افزوده نیز 60 میلیارد تومان اعتبار در اختیار شهرداری‌ها و دهیاری‌ها قرار گرفته است.
 
مظفری با بیان این‌که برای دستگاه‌هایی که از محل اعتبارات ملی حقوق پرداخت می‌کنند به میزان یک هزار میلیارد تومان حقوق پرداخت شده است، تصریح کرد: امیدواریم از این طریق شاهد برطرف شدن مشکلات مالی ادارات و برطرف شدن خواسته‌ها و مطالبات آنان باشیم.