رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

تخصیص اعتبار 5 میلیارد ریالی برای عمران روستاهای کوثر - خبر

 

 

تخصیص اعتبار 5 میلیارد ریالی برای عمران روستاهای کوثر

فرماندار کوثر از اختصاص اعتبار 500 میلیون تومانی از محل اعتبار شهرستانی برای عمران و آبادانی روستاهای این شهرستان خبر داد.

تخصیص اعتبار 5 میلیارد ریالی برای عمران روستاهای کوثر
وحید کنعانی در دیدار با مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل به اختصاص اعتبار 500 میلیون تومانی از محل اعتبار شهرستانی برای عمران و آبادانی روستاهای کوثر اشاره کرد و اظهار داشت: دهیاری 8 روستای کوثر 260 میلیون تومان برای اجرای این ‌طرح‌ها اختصاص داده است.
 
وی افزود: در مجموع با احتساب قیر رایگان برای شروع آسفالت ریزی این 8 روستای شهرستان، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بیش از یک میلیارد ریال برای این روستاها هزینه خواهد کرد.
 
فرماندار کوثر تصریح کرد: در مجموع امسال 46 هزار مترمربع از خیابان‌ها و معابر اصلی 8 روستای (فیروزآباد، زرج آباد، هشین، گنجگاه، قره قشلاق، کرندق، فاراب و نیلق) از طریق بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل آسفالت‌ریزی خواهد شد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، فرهاد سبحانی، مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل نیز در این دیدار اظهار کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بعد از انعقاد قرارداد با 8 دهیاری از شهرستان کوثر، به احداث دیوار حائل، زیرسازی و آسفالت ریزی معابر اصلی این روستاها اقدام کرده است.