سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

تحویل جهیزیه به مددجویان خلخالی/ ۱۴ دستگاه تبلت تحویل دانش آموزان نیازمند شد - خبر

 

 

تحویل جهیزیه به مددجویان خلخالی/ ۱۴ دستگاه تبلت تحویل دانش آموزان نیازمند شد

همزمان با دهه بصیرت سه فقره جهیزیه و 14 دستگاه تبلت تحویل مددجویان کمیته امداد امام (ره) خلخال شد.

تحویل جهیزیه به مددجویان خلخالی/ ۱۴ دستگاه تبلت تحویل دانش آموزان نیازمند شد

مقیم صبحی اظهار کرد: همزمان با دهه بصیرت سه فقره جهیزیه تحویل مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خلخال شد.

وی افزود: ارزش ریالی جهیزیه‌های اهدا شده به مددجویان،  ۳۶میلیون تومان و با هدف ازدواج آسان و کمک به معیشت آنان است.

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خلخال، حفظ کرامت انسانی مددجویان را از اولویت‌های اصلی کمیته امداد عنوان کرد و بیان داشت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون تعداد ۲۵فقره جهیزیه به نوعروسان نیازمند تحویل شده است.

وی در ادامه از کمک‌های حمایتی کمیته امداد شهرستان خلخال در احداث و خرید مسکن شهری و روستایی به مددجویان از سال ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۸ خبر داد و گفت: در این راستا ۶۰ دستگاه منزل مددجویی تحویل مددجویان و نیازمندان واقعی مسکن شده است.

مدیر کمیته امداد شهرستان خلخال از توزیع لوازم خانگی به ۱۳ خانواده محروم و توزیع بسته معیشتی و سبد کالاهای اساسی به خانواده‌های نیازمند، برگزاری نشست بصیرتی و تجلیل از ایثارگران، بازدید از مددجویان و کارگاه‌های اشتغالزایی کمیته امداد شهرستان خلخال در مناطق مختلف شهرستان رزرو میز خدمت در مناطق محروم روستایی شهرستان خلخال خبر داد.

وی از ادامه کمک‌های مومنانه در شهرستان خلخال درحوزه‌های آموزشی خبر داد و اذعان داشت: توزیع بیش از ۱۴ دستگاه تبلت به ارزش ریالی ۴۰ میلیون تومان به دانش‌آموزان محروم  از سوی خیرین و کمیته امداد در مدارس شهرستان از جمله اقدامات حمایتی در سال‌جاری است.

صبحی از ورود فصل سرما و نیاز برخی از خانواده‌‌های مددجو به بخاری گازی اشاره کرد و گفت: به همت کمیته امداد شهرستان خلخال و هم افزایی واحد اکرام و کمک مراکز نیکوکاری، بیش از ۵۰ دستگاه بخاری گازسوز تحویل مددجویان نیازمند شد.