سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

تجهیز ۸ خانه ورزش روستایی اردبیل در هفته تربیت‌بدنی - خبر

 

 

تجهیز ۸ خانه ورزش روستایی اردبیل در هفته تربیت‌بدنی

مدیرکل ورزش وجوانان استان اردبیل گفت: با توجه به اهمیت ورزش روستایی، به‌مناسبت هفته تربیت‌بدنی ۸ خانه ورزشی روستایی در استان اردبیل تجهیز می‌شود.

تجهیز ۸ خانه ورزش روستایی اردبیل در هفته تربیت‌بدنی
سجاد انوشیروانی اظهار کرد: با توجه به اهمیت ورزش روستایی و توسعه امکانات ورزشی در روستاها و همچنین توجه به استعدادهای جوانان روستا در رشته‌های مختلف ورزشی و  برنامه‌های ورزشی و اوقات فراغت جوانان روستا به‌مناسبت هفته تربیت‌بدنی ۸ خانه ورزشی روستایی در استان اردبیل تجهیز می‌شود.
 
وی افزود: با هماهنگی‌های انجام شده و با همکاری هیات روستایی و بازی‌های بومی و محلی، ۲ خانه ورزش روستایی در اردبیل، ۲ خانه ورزشی در نمین و یک خانه ورزشی روستایی در هر کدام شهرستان‌های اصلاندوز، کوثر، خلخال و بیله سوار تجهیز خواهند شد.
 
مدیرکل ورزش وجوانان استان اردبیل تصریح کرد: روستاهای کرگان، باروق، آق‌قباق، آقامیرلو، ساقصلو و گللو، نمهیر و روح‌کندی با وسایل ورزشی همچون یک عدد میز پینگ‌پنگ، ۳۰ عدد تاتمی یک متری، یک عدد صفحه دارت و شطرنج تجهیز می‌شوند.
 
وی بیان کرد: راه‌اندازی خانه‌های ورزش روستایی در راستای توسعه ورزش و ایجاد عدالت در روستاها است؛ طرحی که با استفاده از فضاهای بلااستفاده موجود در روستاها و تجهیز آن‌ها به امکانات ورزشی، می‌کوشد نیازهای جوانان روستایی را به بهره‌گیری از امکانات ورزشی تامین کند.