جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹

تجهیز سیستم روشنایی مسیر محور اردبیل-سرچم - خبر

 

 

تجهیز سیستم روشنایی مسیر محور اردبیل-سرچم

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: به منظور کاهش میزان حادثه‌های رانندگی در محور اردبیل-سرچم کل مسیر این محور به سیستم روشنایی استاندارد تجهیز می‌شود.

تجهیز سیستم روشنایی مسیر محور اردبیل-سرچم
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، علی رحمتی گفت: محور اردبیل-سرچم به عنوان یکی از پرتردد‌ترین مسیرهای مواصلاتی استان اردبیل بعد از محور اردبیل-آستارا نیازمند تجهیز و تعمیر سیستم روشنایی است که در همین رابطه سیستم روشنایی تونل‌های این مسیر استانداردسازی شد و هم‌اکنون نیز تجهیز و استانداردسازی سیستم روشنایی کل مسیر سرچم در دستور کار قرار دارد.
 
وی با اشاره به اینکه محور اردبیل- سرچم در کنار محور اردبیل- آستارا پرترددترین محورهای مواصلاتی این استان محسوب می‌شود، افزود: ایمن‌سازی جاده‌های مواصلاتی استان اردبیل به دلیل پرحادثه‌خیز بودن ضرورت دارد که تجهیز و تعمیر این دو جاده مواصلاتی بر دیگر محورهای استان اولویت دارند.
 
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل تصریح کرد: تجهیز و ایمن‌سازی محور اردبیل-سرچم از ابتدای امسال به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته که تجهیز و استانداردسازی سیستم روشنایی این محور نیز هم‌اکنون در دستور کار قرار گرفته است.
 
رحمتی با تاکید بر اینکه تجهیز سیستم روشنایی کل محور اردبیل-سرچم به تائید کمیته مکان‌یابی و تخصیص اعتبار مناسب  بستگی دارد، گفت: علاوه بر محور اردبیل-سرچم روشنایی محورهای گرمی، اسالم و گردنه الماس نیز اجرا شده و مابقی در دستور کار قرار دارد و در صورت تامین اعتبارات لازم در محورهای مورد نیاز سیستم روشنایی این محورها تقویت و تجهیز می‌شود.