جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

تجهیزات و امکانات مورد نیاز پارک علم و فناوری استان اردبیل تامین شود - خبر

 

 

تجهیزات و امکانات مورد نیاز پارک علم و فناوری استان اردبیل تامین شود

استاندار اردبیل گفت: با حمایت از مخترعان و نخبگان می‌توانیم شاهد پیشرفت در عرصه‌های مختلف باشیم که در این راستا باید تجهیزات و امکانات مورد نیاز پارک علم و فناوری استان اردبیل تامین شود.

تجهیزات و امکانات مورد نیاز پارک علم و فناوری استان اردبیل تامین شود
اکبر بهنامجو در بازدید از پارک علم و فناوری استان اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر پارک علم و فناوری در مناطق مختلف استان اردبیل عملکرد خوبی دارد و حدود 350 تیم به صورت تخصصی در حال فعالیت هستند.
 
وی با بیان اینکه با حمایت از مخترعان و نخبگان می‌توانیم پیشرفت در عرصه‌های مختلف را رقم بزنیم افزود:‌ با حمایت از مخترعان و نخبگان می‌توانیم شاهد پیشرفت در عرصه‌های مختلف باشیم که در این راستا باید تجهیزات و امکانات مورد نیاز پارک علم و فناوری استان اردبیل تامین شود.
 
بهنامجو از همکاری نهاد ریاست جمهوری در توسعه پارک علم و فناوری استان اردبیل خبر داد و تصریح کرد: هم‌اکنون با مشارکت و همکاری نهاد ریاست جمهوری با ساختمان جدید پارک علم و فناوری استان اردبیل در حال آماده‌سازی است که در توسعه آن نقش ویژه‌ای خواهد داشت.
 
استاندار اردبیل با تاکید بر اختصاص زمین مورد نیاز به پارک علم و فناوری بیان کرد‌: با توجه به نیاز پارک علم و فناوری استان به زمین و محلی برای احداث ساختمان با هماهنگی‌های انجام شده با راه و شهرسازی زمینی در اختیار این مجموعه قرار گرفته است.
 
وی در ادامه اظهار کرد:‌ سایت 5 هکتاری در شهرک الهیه اردبیل برای این مجموعه در نظر گرفته شده بود که عملیات اجرایی ساختمان با طراحی مناسب 5000 متر زیربنا تا یک ماه آینده آغاز می‌شود.