جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

تجهیزات سالن دو و میدانی اردبیل تامین شد - خبر

 

 

تجهیزات سالن دو و میدانی اردبیل تامین شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: تجهیزات تخصصی مورد نیاز سالن سرپوشیده دو و میدانی مجموعه ورزشی علی دایی اردبیل که در آستانه بهره بدرای قرار دارد، تامین شد.

تجهیزات سالن دو و میدانی اردبیل تامین شد

سجاد انوشیروانی افزود: برای تجهیز سالن سرپوشیده دو میدانی به تجهیزات تخصصی به ارزش حدود هفت میلیارد ریال اعتبار نیاز است که وزیر ورزش و جوانان و استاندار اردبیل قول تامین این مبلغ را داده‌اند.

وی اظهار کرد: تلاش می شود تا پایان امسال با تجهیز سالن سرپوشیده دو و میدانی مجموعه ورزشی علی دایی به تجهیزات تخصصی، این سالن در اختیار ورزشکاران استان قرار گیرد.

وی در پاسخ به اظهار نگرانی برخی افراد نسبت به نامناسب بودن زمان اجرای لایه سوم و آخر پوشش رویه تارتان این سالن بیان کرد: تعصب و عرق خاصی نسبت به این سالن دارم و مردم مطمئن باشند کیفیت در پروژه‌های ورزشی استان اردبیل فدای کمیت نخواهد شد

انوشیروانی اضافه کرد: مسئولان و متولیان ورزش استان از اینکه این پروژه هر چه سریعتر آماده و به بهره برداری برسد، استقبال می‌کنند، اما تا شرایط آب و هوایی مساعد و مناسب نباشد اجازه ادامه عملیات اجرایی این طرح به هیچکس داده نخواهد شد

وی ادامه داد: برای مسئولان و متولیان ورزش استان آنچه مهم‌تر از افتتاح و بهره‌برداری از اماکن ورزشی است، بحث کیفیت پروژه می‌باشد و برای همین تلاش می‌شود مجموعه ورزشی علی دایی بدون نقص و به صورت کامل به بهره‌برداری برسد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: هم‌اکنون سالن سرپوشیده دو و میدانی مجموعه ورزشی علی دایی اردبیل بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تلاش می‌شود بزودی در اختیار ورزشکاران استان قرار بگیرد.

انوشیروانی با اشاره به نصب ۲ لایه از پوشش رویه تارتان این سالن افزود: لایه سوم و آخر نیز خریداری شده و در صورت مساعد بودن شرایط جوی با نصب آن در آینده نزدیک سالن سرپوشیده دو و میدانی مجموعه ورزشی علی دایی اردبیل آماده افتتاح و بهره‌برداری خواهد شد.