جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

تجهیزات برف‌روبی تا پایان هفته در شهرستان خلخال فعالیت می‌کنند - خبر

 

 

تجهیزات برف‌روبی تا پایان هفته در شهرستان خلخال فعالیت می‌کنند

استاندار اردبیل گفت: با توجه به اینکه هواشناسی دو بارندگی دیگر نیز به شهرستان خلخال پیش‌بینی کرده است تجهیزات برف‌روبی تا پایان دوم اسفندماه در شهرستان خلخال ماندگار هستند.

تجهیزات برف‌روبی تا پایان هفته در شهرستان خلخال فعالیت می‌کنند
کبر بهنامجو شامگاه شنبه در جلسه مدیریت بحران شهرستان خلخال اظهار داشت: هم‌اکنون با توجه اختصاص اعتبارات برای رفع مشکلات و مسائل به‌وجود آمده ناشی از بحران بارش برف سنگین و کولاک شدید در شهرستان خلخال 30 میلیارد ریال به حساب دستگاه‌‌ها و نهادهای اجرایی مربوطه واریز شده است.
 
وی افزود: با توجه به اینکه هواشناسی دو بارندگی دیگر نیز به شهرستان خلخال پیش‌بینی کرده است تجهیزات برف‌روبی تا پایان دوم اسفند در شهرستان خلخال ماندگار هستند.
 
بهنامجو تصریح کرد: در حال حاضر تمامی دستگاه‌های اجرایی و امدادی استان اردبیل برای خدمات‌رسانی به‌مناطق برفی سطح استان در آماده‌باش کامل هستند.
 
استاندار اردبیل بیان کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی به‌ویژه دستگاه‌های اجرایی متولی امدادرسانی، بخش خصوصی، شهرداری، ماشین‌آلات پروژه‌های معدنی و راه‌آهن با تعامل خوبی در رفع مشکلات در شهرستان خلخال تلاش می‌کنند.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم، وی اظهار کرد: در پی تلاش‌های شبانه‌روزی دستگاه‌های امدادی استان اردبیل به‌ویژه راهداران سختکوش راه‌های ارتباطی تمامی روستاهای خلخال بازگشایی شده‌اند و راه‌های مواصلاتی تنها 6 روستا در سطح شهرستان خلخال مسدود است.