سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

تجمع بسیجیان با عنوان مدافعان حرم در اردبیل برگزار شد - خبر

 

 

تجمع بسیجیان با عنوان مدافعان حرم در اردبیل برگزار شد

همزمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام راحل، تجمع بزرگ بسیجیان اردبیل با نام مدافعان حرم برگزار شد.

تجمع بسیجیان با عنوان مدافعان حرم در اردبیل برگزار شد
در مراسمی که پیش از ظهر امروز و با حضور صدها بسیجی از اقشار و گروه‌های مختلف برگزار شد، بسیجیان با فریاد مرگ بر آمریکا، مرگ بر استکبار و درود بر شهادت و ولایت بار دیگر با آرمان‌های بلند امام راحل، شهدا و مقام معظم رهبری در تداوم راه عزتمندانه انقلاب اسلامی و همچنین نشان دادن اقتدار و صلابت خود نمایشی عظیم از همبستگی بسیجیان و حضور فعال خود را در عرصه‌های مختلف نشان دادند.
 
در این مراسم که بسیجیان بر تداوم راه شهدا در دفاع از حریم اسلام و اهل بیت تاکید داشتند، یاد و خاطره شهدای مدافع حرم گرامی داشته شد و بر گسترش تفکر بسیجی به عنوان یک تفکر بنیادین براساس و شالوده آموزه‌های دینی و اسلامی تاکید شد.
 
فرمانده سپاه اردبیل در این مراسم اظهار کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی و تیزبینی امام راحل شاهد گسترش فرهنگ بسیجی و تفکر سازنده در این حوزه هستیم که نظام اسلامی ما را به اوج عزت و عظمت رسانده است.
 
شکور عبدی با بیان اینکه استکبار جهانی از ماهیت بسیج و روح بالنده آن در واهمه و هراس است، تصریح کرد: این ماهیت که برگرفته از فرهنگ عاشورایی و طریق زینبی است، امروز لرزه بر اندام دشمنان انداخته چرا که آنها به تأثیرگذاری فرهنگ بسیجی به عنوان یک فرهنگ سازنده اعتقاد داشته و از تداوم این فرهنگ واهمه و هراس دارند.
 
وی با بیان اینکه بیش از هر زمان دیگر دشمن تلاش می‌کند تا این حقیقت ناب و روح با صلابت انقلاب را به مسیر انحراف و انحطاط بکشاند، گفت: بالندگی بسیج را باید در جذب و جلب جوانان به حوزه‌های مختلفی مشاهده کرد که در سال‌های اخیر این بنیه‌ها تقویت شده است.
 
فرمانده سپاه اردبیل اصلی‌ترین رسالت بسیج را در کنار حضور در همه صحنه‌ها برای تقویت نظام اسلامی افزایش توان استکبارستیزی نظام اسلامی و بالندگی روزافزون انقلاب در برابر همه توطئه‌ها و ترفندهای دشمنان اعلام کرد و افزود:‌ تفکر و روحیه بسیجی برای این کشور صیانت واقعی از خطرات و آسیب‌ها را فراهم کرده است.
 
عبدی، نقش بی‌بدیل بسیج را در مقابله با پروژه نفوذ دشمن در صحنه‌های مختلف یادآور شد و بیان کرد: حضور با صلابت بسیجیان در تأمین امنیت کشور نقش بسزایی دارد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، وی یاد و خاطره شهدای مدافع حرم را گرامی داشت و اضافه کرد: مدافعان حرم خارج از مرزها برای تأمین امنیت این کشور دست به جهادی مقدس زده‌اند و همواره تلاششان بر این است تا مرزهای این کشور را از طمع و توطئه دشمنان در امان نگه دارند.