جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

تجلیل بیش از ۷۰ نفر از خانواده شهدا، رزمندگان و جانبازان راهداری استان اردبیل - خبر

 

 

تجلیل بیش از ۷۰ نفر از خانواده شهدا، رزمندگان و جانبازان راهداری استان اردبیل

همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس بیش از 70 نفر از خانواده شهدا، رزمندگان و جانبازان اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل تجلیل شدند.

تجلیل بیش از ۷۰ نفر از خانواده شهدا، رزمندگان و جانبازان راهداری استان اردبیل

کلیم الله وثوقی، مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر عزت، صلابت، اقتدار و سرافرازی ایران اسلامی را در عرصه‌های مختلف مدیون خون شهدا دانست و بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تاکید کرد.

او با بیان اینکه بیش از ۷۰ نفر از کارکنان اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل از رزمندگان، ایثارگران، جانبازان و خانواده معظم شهداست همگان را به الگوگیری از زندگانی نورانی شهدا و خدمت بی منت به مردم فراخواند.

عضو شورای اداری استان اردبیل با تبریک چهلمین سالگرد دفاع مقدس گفت: همه ما وظیفه داریم در هر سنگری که هستیم راه شهدا را ادامه دهیم و به معنای حقیقی کلمه پاسدار و نگهبان این میراث ارزشمند و گران بهای مردان مردی باشیم که با روحیه عاشورایی در دوران دفاع مقدس جانانه از کیان نظام اسلامی حراست و حفاظت کردند.

وثوقی تصریح کرد: دفاع مقدس رساترین واژه در فرهنگ ایستادگی و مقاومت جانانه ملت قهرمان و رشید ایران است که با مجاهدت رزمندگان اسلام دفاع از ارزش‌های ناب انسانی و فضیلت‌های برتر اخلاقی و اسلامی در هشت سال جنگ نابرابر تبلور عینی یافت.