جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

تجلیل از پژوهشگران برتر حوزه آموزش و پرورش در اردبیل - خبر

 

 

تجلیل از پژوهشگران برتر حوزه آموزش و پرورش در اردبیل

مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر در حوزه آموزش و پرورش استان اردبیل برگزار شد.

تجلیل از پژوهشگران برتر حوزه آموزش و پرورش در اردبیل
مراسم تجلیل و تقدیر از پژوهشگران در حوزه آموزش و پرورش استان اردبیل ظهر امروز با حضور مسؤولان کشوری و استانی در سالن جلسات خانه معلم استان اردبیل برگزار شد.
 
در این مراسم از دبیران، پژوهشگران و دانش‌آموزانی که در حوزه آموزش و پرورش استان اردبیل اقدامات پژوهشی انجام داده بودند تجلیل و تقدیر شد.
 
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل اظهار کرد: مبتنی بر سند تحویل بنیادی آموزش و پرورش که برای مدارس و دانش‌آموزان در چشم‌انداز آینده برنامه‌ریزی شده اقدامات بسیار مثبتی صورت گرفته است.
 
وی افزود: در راستای پژوهش‌محور کردن فعالیت‌های دانش‌آموزان اقدامات مناسبی انجام شده که می‌توان به برگزاری جشنواره‌های متعددی مانند جابر ابن حیان، خوارزمی و نیز جشنواره جوان خوارزمی در رده‌های مختلف تحصیلی اشاره کرد.
 
ناصری تصریح کرد: در هر منطقه آموزش و پرورش استان پژوهش‌سراهایی تأسیس شده و در حال فعالیتند که افراد با توجه به علایق و استعدادیابی دبیران، به پژوهش‌سراهای دانش‌آموزی معرفی می‌شوند و فعالیت‌های پژوهشی باید در سطح کشور و استان به شکل مدام و تخصصی ادامه داشته باشد که این‌گونه فعالیت‌ها آغازگر حرکت‌های بزرگ است.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، معاون سیاسی و امنیتی استانداری اردبیل نیز در این مراسم اظهار کرد: در طول تاریخ توسط حاکمان و حمله کشورهای خارجی قسمت‌هایی از ایران جدا شده ولی به برکت انقلاب اسلامی و نثار خون پاک شهدا در طول این چهل سال با توجه به اقدامات بسیار دشمنان، ذره‌ای از خاک جمهوری اسلامی ایران به دست دشمنان نیوفتاده است.