جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

تجلیل از فعالان قرآنی در اردبیل - خبر

 

 

تجلیل از فعالان قرآنی در اردبیل

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل با تاکید بر اینکه قرآن باید درابعاد مختلف جامعه خود را نشان دهد گفت: لازمه تحقق جامعه قرآنی تربیت نسل قرآنی است.

تجلیل از فعالان قرآنی در اردبیل

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، آیت الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در دیدار با فعالان و اساتید قرآنی استان که به همت دبیرخانه مجمع شورای توسعه فرهنگ قرآنی استان و دارالقرآن کریم سازمان تبلیغات اسلامی استان و در دفتر امام جمعه اردبیل برگزار شد برگزار شد اظهار داشت: با توجه به فتنه های موجود روز به روز بر نیاز جهان به گسترش و نهادینه شدن فرهنگ قرآنی افزود می شود.
وی بر رسالت و نقش خطیر آموزش و پرورش و موسسات قرآنی در تربیت نسل قرآنی در جامعه تاکید کرد و گفت: برگزاری مراسم استقبال از ماه مبارک رمضان و تجلیل از فعالان و ممتازان قرآنی استان از مهمترین برنامه های ماه مبارک رمضان است.
در ابتدای این مراسم اسحاقی دبیر مجمع شورای توسعه فرهنگ قرآنی استان و صابر مسئول دارالقرآن کریم سازمان تبلیغات اسلامی استان نیز در سخنان جداگانه ای به تشریح فعالیت های قرآنی در استان پرداخته و از فعالیت 67 موسسه و 370تشکل قرآنی و بیمه شدن 597فعال قرآنی در استان خبر دادند.
در ادامه این مراسم از چند تن از فعالان قرآنی با اهداء لوح و هدایایی تجلیل شد.