جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹

تجلیل از دانشجویان نمونه دانشگاه فرهنگیان اردبیل - خبر

 

 

تجلیل از دانشجویان نمونه دانشگاه فرهنگیان اردبیل

در مراسمی با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان ، از دانشجویان نمونه این دانشگاه در اردبیل تجلیل شد.

تجلیل از دانشجویان نمونه دانشگاه فرهنگیان اردبیل

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان در این مراسم گفت: مسئله تربیت معلم یک مسئله ملی است و متعلق به طیف خاص جناحی نیست .
حجت الاسلام سید امین اله دادگر ادامه داد: دانشگاه فرهنگیان یک دانشگاه راهبردی و استراتژیک در نظام جمهوری اسلامی ایران است و باید تربیت و آموزش معلمان آینده با نهایت دقت و در سطح بالای علمی صورت گیرد.
وی گفت : درحوزه تعلیم وتربیت باید به اولویت ها توجه شود و اساتید دانشگاه فرهنگیان نباید تنها به آموزش اکتفا کنند ودر کنارآموزش ، پرورش هم جز اولویت های اساسی باشد.
دادگر افزود : سخنان رهبری مبنی براینکه دانشگاه فرهنگیان مرکز ثقل آموزش و پرورش است اهمیت این دانشگاه را برای ما روشن می کند و باید مسئولان با به روز آمدسازی سیستم آموزشی در دانشگاه فرهنگیان و حل مشکلات این دانشگاه ، برای ارتقاء نظام آموزشی کشور اقدام تلاش کنند.
وی اظهار کرد : بنیاد خیرین دانشگاه فرهنگیان نیز تشکیل شده است و خیرین بزرگی اعلام آمادگی کردند تا در حوزه آموزش و تربیت معلمین فعالیت داشته باشند.