جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

تجلیل از خانواده های معظم شهدا در اردبیل - خبر

 

 

تجلیل از خانواده های معظم شهدا در اردبیل

در گرامیداشت سالروز حماسه سوم خرداد ویژه برنامه هایی در مناطق مختلف استان برگزارشد.

تجلیل از خانواده های معظم شهدا در اردبیل

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، به همین مناسبت از خانواده های معظم شهدا در سالن ولایت اردبیل تجلیل و از کتاب "صدای نفس های تو "رونمایی شد.
در این مراسم سردار بابا زاده فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: امروز دشمنان و استکبار جهانی با ترفندها و توطئه‌های‌ مختلف درصدد تضعیف فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هستند وما باید با تمام ابزارها دربرابرآنها به ایستیم . 


وی  افزود: عملیات آزادسازی خرمشهر یک معجزه بود که درآن با عنایت پروردگار پیروزی بزرگی برای کشورمان رقم خورد.
سردار بابا زاده در یادواره شهدای والامقام و شهدای مدافع حرم درروستای آتشگاه سرعین هم گفت: شهیدان با فداکاری و از جان گذشتگی از خاک و ناموس ملت ایران دفاع کردند و ما نیز وظیفه داریم پاسدار حرمت ایثار و فداکاری های شهیدان باشیم .

وی افزود: روستای آتشگاه 21 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است که این تعداد شهید از یک روستا نشانگر ایمان و علاقه اهالی این روستا به نظام و انقلاب اسلامی است.
در حاشیه این مراسم پایگاه شهید رفیعی روستای آتشگاه و پایگاه مقاومت بسیج حضرت معصومه سلام الله علیها ی این روستا افتتاح شد.

یادواره شهدای سه ماهه اول شهرستان پارس آباد با محوریت شهدای عملیات بیت المقدس با حضور اقشار مختلف مردم پارس آباد در مسجد جامع این شهر برگزار شد.
در این مراسم سخنرانان با بیان رشادتهای رزمندگان اسلام در عملیات فتح خرمشهر حفظ روحیه‌ ایثار و شهادت  رادر جامعه رمز تداوم راه شهیدان دانستند.

یادواره شهدای روستای قلعه برزند گرمی هم برگزارشد .
ومسئولین سپاه ناحیه خلخال  با حضور در منزل جانباز مدافع حرم سیف الله سفی ،درروستای گلوجه خلخال با وی دیدار کردند.
 

تجلیل از خانواده های معظم شهدا وغبارروبی وعطر افشانی مزار مطهر شهیدان از دیگر برنامه های گرامیداشت سوم خرداد در مناطق مختلف استان بود.