سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

تجلیل از جانبازان صدا و سیمای مرکز اردبیل - خبر

 

 

تجلیل از جانبازان صدا و سیمای مرکز اردبیل

طی مراسمی از جانبازان صدا و سيماي مركز اردبيل تجليل شد.

 به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، در سالروز ولادت حضرت امام حسین(ع) و مظهر وفا و ایثار حضرت ابوالفضل العباس (ع) از جانبازان صدا و سیمای مرکز اردبیل تجلیل شد. در این مراسم مدیر کل مرکز اردبیل به فداکاریها و شجاعت و از خودگذشتگی جانبازان در طول هشت سال دفاع مقدس  اشاره کرد و گفت: جانبازان افتخارآفرینان هشت سال دفاع مقدس هستند که وجود آنها افتخاری بزرگ برای جامعه اسلامی ماست.

مددی در ادامه سخنان خود در جمع خانواده عزیز و گرانقدر جانبازان صدا و سیمای مرکز اردبیل افزود: جانبازان اسوه‌های ایثار و مقاومت و دفاع از کشور هستند که در راه خدا از جان گذشتگی نشان داده و بر قله افتخار ایستاده اند و باید تا آخر نیز در این راه ثابت قدم باشند و قدر کرامت و تفضل الهی را پاس بدارند.

لکورچ مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران ‌اردبیل نیز در این مراسم،  پاسداری از فرهنگ ایثار و شهادت را امری ضروری و حیاتی خواند و گفت: در حال حاضر در استان اردبیل بنیاد شهید و امور ایثارگران به 3 هزار و 400 خانواده ارزشمند شهید، 10 هزار جانباز و بیش از 700 آزاده خدمات ارائه می‌کند که سعی می‌کنیم این خدمات آبرومند، عزتمند و در نهایت اوج پاسداری ارزش‌های شکل گرفته باشد.

در این مراسم که با ضیافت شام برای پانزده جانباز سرافراز به همراه خانواده هایشان ترتیب داده شده بود با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از جانبازان صدا و سیمای مرکز اردبیل و همسران مکرم آنان قدردانی شد.