رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

تجلیل از تلاشگران رسانه ای راهپیمایی 22 بهمن و ویژه برنامه های دهه فجر - خبر

 

 

تجلیل از تلاشگران رسانه ای راهپیمایی 22 بهمن و ویژه برنامه های دهه فجر

با حضور استاندار اردبیل و جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی استان از تلاشگران رسانه ای راهپیمایی 22 بهمن و ویژه برنامه های دهه فجر 97 طی مراسمی تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، استاندار اردبیل با بیان اینکه مردم انقلابی استان در راهپیمایی22بهمن زیر بارش رحمت الهی حماسه دیگر خلق کردند گفت: صداوسیما استان در خط مقدم انعکاس این حماسه تماشایی بود.

بهنامجو استاندار اردبیل که در مراسم تجلیل از تلاشگران رسانه ای ویژه دهه فجر و راهپیمایی 22بهمن صداوسیمای مرکز اردبیل و در نمازخانه صداوسیما سخن می گفت اظهار داشت: حضور باشکوه و گسترده اهالی استان در راهپیمایی 22بهمن دشمنان را نا امید کرد و نشان دادمردم این سرزمین مدافع سرسخت انقلاب اسلامی و پاسدا خون شهدا هستند.
وی با بیان اینکه علی رغم تحریم های ظالمانه استکبار کارهای خوبی درعرصه اقتصاد را شاهد هستیم اظهار داشت: تجهیز فرودگاه اردبیل، حل مشکلات سد گیوی و اجرای باشتاب بیش از پیش راه آهن اردبیل از مهمترین این اقدامات است.

درادامه این مراسم علی ملا احمدی مدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل نیزضمن تقدیر ازحضور حماسی، کم نظیر و پرشکوه مردم کشورواستان در راهپیمایی یوم الله22بهمن ، حادثه تروریستی زاهدان را محکوم کرد و اظهار داشت: بیش از 255نفر از همکاران ما در قالب 61اکیپ خبری، تولیدی و فنی و با تولید220دقیقه تصویر و گزارش با 88بار باز پخش از 15شبکه داخلی و برون مرزی برگ زرین دیگری در تاریخ فعالیت های خود در پوشش حماسه 22بهمن ثبت کردند.

ملا احمدی تصریح کرد: پخش زنده راهپیمایی 22بهمن ماه اردبیل از 4نقطه شهر اردبیل،پخش زنده راهپیمایی غرور آفرین اهالی مشکین شهر و پارس آباد برای اولین بار در استان و پوشش رسانه ای حماسه تماشایی 29شهر و 32روستا از ابتکارات و دستاورده های صداوسیمای مرکز استان در سالجاری است. 

وی با تاسی از فرامین رهبر معظم انقلاب ایجاد یاس و ناامیدی نسبت به آینده انقلاب و کشور در نزد مردم و مسئولان را مهمترین سیاست تبلیغی و رسانه ای استکبار دانست و خاطر نشان کرد: استکبار جهانی با نشت خبرهای دروغ، تحلیل های غیر منصفانه ، وارونه جلوه دادن واقعیت ها ، انکار محسنات نظام و بزرگنمایی برخی از مشکلات کشور به دنبال ایجاد شکاف بین نظام و مردم بوده و هست که حضور حماسی و تماشایی مردم در راهپیمایی 22بهمن این توطئه ها را خنثی کرد.