رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

تجلیل از برگزیدگان جشنواره در جلسه شورای اداری استان - خبر

 

 

تجلیل از برگزیدگان جشنواره در جلسه شورای اداری استان

در جلسه شورای اداری استان اردبیل که با حضور وزیر دادگستری برگزار شد از برگزیدگان بیست و دومین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها تجلیل شد.

به گزارش دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، دکتر ملا احمدی مدیرکل مرکز در این نشست گفت: هم اکنون پوشش دیجیتال در استان حدود ۹7 درصد است که با مساعدت استانداری اردبیل و فرمانداران شهرستانها تلاش می کنیم این عدد را به حدود صد درصد برسانیم. مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل اظهار داشت: رسانه استانی و پوشش کامل دیجیتال فرصتی مناسب برای مسئولان دستگاه های اجرایی استان است تا قابلیت ها و ظرفیت‌های فرهنگی، تاریخی و اقتصادی استان را به منصه ظهور برسانند.

دکتر ملا احمدی انعکاس دستاوردها و عملکرد دولت در جامعه را سبب تقویت روحیه امید و نشاط در مردم دانست و افزود: دشمن با جنگ روانی تلاش می‌کند مردم را نسبت به نظام دلسرد کند و با ایجاد شکاف بین مردم و مسئولان به اهداف شوم خود دست یابد و رسانه ملی هوشمندانه اقدامات دولت و نظام را رصد کرده و با نقد منصفانه نقایص و مشکلات را نیز منعکس می نماید.

مدیرکل صدا و سیمای استان اردبیل همچنین اظهار داشت: بر اساس نظر سنجی انجام شده شبکه استانی سبلان دومین استانی است که بیشترین مخاطب را داراست.

وی در پایان سخنان خود از افزایش 2برابری آثار برتر صداوسیمای مرکز اردبیل در بیست و دومین جشنواره مراکز استانها خبر داد و گفت: این جشنواره با حضور برنامه سازان برتر سراسر کشور سال آینده در استان اردبیل برگزار می شود.

در این مراسم از دستگاهها ومدیران اجرایی موفق استان ،هنرمندان برگزیده،برنامه سازان برترصدا وسیمای مرکز اردبیل و پارسا خایف خواننده نوجوان و با استعداد اردبیلی تجلیل شد.