جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

تجدید خط کشی ۷۵۲ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی استان اردبیل - خبر

 

 

تجدید خط کشی ۷۵۲ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی استان اردبیل

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل از تجدید خط کشی ۷۵۲ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی استان خبر داد.

تجدید خط کشی ۷۵۲ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی استان اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان علی صبحی، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل با بیان اینکه طبق برنامه ریزی‌های انجام شده امسال ۲ هزار و ۵۰۰ کیلومتر جاده‌های استان تجدید خط کشی خواهد شد گفت: از این میزان تاکنون ۷۵۲ کیلومتر تجدید خط کشی با رنگ گرم و سرد انجام شده است.

او بیان کرد: در جهت ارتقای ایمنی محور‌ها با تلاش راهداران سخت کوش در ۶ ماه گذشته ۲ هزارو ۷۰۰ عدد تابلوی الزامی راه‌ها و ۸۲۰ متر مربع تابلو‌های اطلاعاتی در نقاط مختلف محور‌های مواصلاتی استان اردبیل تهیه و نصب شده است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با اشاره به اقدامات مستمر راهداران در نگهداری راه‌ها افزود: در مدت یاد شده ۲ هزار و ۵۹۵ متر طول سرعت کاه‌های آسفالتی و پلاستیکی اصلاح، رنگ آمیزی، تهیه و نصب شده است.

صبحی طول حوزه استحفاظی راه‌های استان اردبیل را ۶ هزار و ۳۷۲ کیلومتر عنوان کرد و گفت: با هدف افزایش ایمنی در محور‌ها هزار و ۶۴۰ متر طول حفاظ در پرتگاه‌ها و آبرو‌ها نصب گردید.