جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

تجدید خط کشی حدود هزار کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان اردبیل - خبر

 

 

تجدید خط کشی حدود هزار کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان اردبیل

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: حدود هزار کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان تجدید خط کشی شده است.

تجدید خط کشی حدود هزار کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان اردبیل

علی صبحی در بازدید از عملیات خط کشی محورهای روستایی شهرستان نمین افزود: با تلاش راهداران عملیات خط کشی محورهای نمین آبی بیگلو و راه روستاهای محمودآباد بریس – گرمه چشمه نیارق و سوها انجام شد.

وی افزایش ایمنی محورها از برنامه های اصلی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل دانست و هدف از خط‌کشی راه‌ها را منظم کردن حرکت وسایل نقلیه، ارتقای ایمنی عبور و مرور، آگاهی دادن به استفاده کنندگان از راه و راهنمایی آنان عنوان کرد.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل تصریح کرد: در 8 ماه گذشته هزار و 400 کیلومتر شانه راه و شیب راه‌ها اصلاح و 9 هزار عدد بازتاب چشم گربه ای در محورهای استان تهیه و نصب شده است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل با اشاره به اقدامات مستمر راهداران در نگهداری از راه‌ها مونتاژ، اصلاح، تهیه و نصب 786 مترمربع تابلوهای اطلاعاتی، 10 هزار و 937 عدد تابلوهای الزامی و انتظامی راه‌ها ، شستشوی 105 هزارو415 علائم و اصلاح و رنگ آمیزی 24 هزارو 575 عدد سرعت کاه آسفالتی پایه تابلو و علائم را ازدیگر اقدامات راهداران درمدت یاد شده دانست.

صبحی تصریح کرد: در راستای ایمن سازی محورها 26 هزار مترطول شیار لرزاننده عرضی و طولی اجرا ، تعمیر ارتقا و اصلاح 3 هزارو 420 شاخه گادریل و 2 هزارو 455 متر حفاظ در پرتگاهها،آبروها و رفوژمیانی راهها نصب شده است.