سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

تب والیبال در اردبیل با آغاز مسابقات لیگ برتر داغ می‌شود - خبر

 

 

تب والیبال در اردبیل با آغاز مسابقات لیگ برتر داغ می‌شود

دبیر هیأت والیبال استان اردبیل از آغاز مسابقات لیگ برتر والیبال استان اردبیل با انجام 5 دیدار خبر داد.

تب والیبال در اردبیل با آغاز مسابقات لیگ برتر داغ می‌شود
مرحمت ناصری با اشاره به آغاز مسابقات لیگ برتر والیبال استان اردبیل، اظهار کرد: صبح دیروزبا انجام دو دیدار به میزبانی شهرستان‌های مشگین‌شهر و بیله‌سوار سوت آغاز مسابقات والیبال لیگ برتر استان اردبیل به صدا درآمد.
 
وی با اشاره به برتری قاطع تیم مقاومت بسیج اردبیل در روز اول مسابقات، افزود: تیم مقاومت بسیج که به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در این دوره از مسابقات محسوب می‌شود، در یک دیدار خارج از خانه با برتری قاطعانه 3-0 توانست با کسب تمامی امتیازات این بازی، برای دیگر حریفان خط و نشان کشیده و خود را به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی مطرح کند.
 
دبیر هیأت والیبال استان اردبیل ادامه داد: در دیدار دوم نیز تیم شهدای انگوت توانست با نتیجه 3-1 از سد هیأت والیبال بیله‌سوار گذشته و به یک پیروزی ارزشمند خارج از خانه دست پیدا کند.
 
ناصری یادآور شد: هفته اول لیگ برتر والیبال استان امروز با انجام سه دیدار دیگر در شهرهای مختلف استان پیگیری خواهد شد و طبق برنامه اعلام شده تیم منتخب شهرستان گرمی با دهیاری گوگ تپه، شهدای گنجگاه با والیبالیست‌های شهرستان کوثر و هتل آران مشگین‌شهر با هیأت والیبال پارس‌آباد صف‌آرایی خواهد کرد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، وی برگزاری چنین مسابقاتی را در ایجاد انگیزه و کشف استعدادهای شاخص مهم ارزیابی کرد و گفت: امیدواریم با برگزاری منظم این دوره از مسابقات شاهد برخورداری از لیگ پویا و منسجمی باشیم که خروجی آن معرفی بازیکنان مطرح برای حضور در لیگ‌های معتبر کشوری باشد.