حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۳۱ تیر ۱۳۹۷

تبریک روز خبرنگار - خبر

 

 

تبریک روز خبرنگار

مدیر کل صداوسیما مرکز اردبیل با صدور پیامی روز خبرنگار رابه اصحاب رسانه ای استان و همکاران پرتلاش عرصه خبر مرکز اردبیل تبریک گفت در این پیام آمده است:

تبریک روز خبرنگار

سوگند به قلم و آنچه مي‌نگارد

هفدهم مرداد ماه به مناسبت سالروز شهادت خبرنگار شجاع و متعهد ، شهید محمود صارمی بدست تکفیری های طالبان ، روز خبرنگار نامگذاری شده و در تقويم ايران اسلامي به نام مجاهدانی مزيّن گشته‌ است كه با قلم و بيان شيواي خويش در نشر و بازگويي حقايق و واقعيّات، به پيش قراولان و پرچمداران مسير روشن آگاهي بخش و اطلاع‌رساني متعهدانه تبديل گشته‌اند.

روز خبرنگار فرصتي مغتنم فراهم آورده است تا یاد مردان و زنان خبرنگاري را كه در سال‌هاي انقلاب اسلامي و روزها و سال‌‌هاي دفاع مقدس در عرصه تهّيه خبر با ايثار جان خويش، مسير خبر و اطلاع‌رساني ايران را با عطر و رنگ شهادت مزيّن كردند گرامي بداريم. غیرتمندان شهيد خبرنگار كه قداست قلم را نمودي عيني بخشيدند و بر پای تعهد رسالت رسانه‌اي خويش استوار ايستادند.

اينجانب ضمن تبريك روز خبرنگار به  خانواده بزرگ رسانه ای استان  و تقدير ويژه از همکاران پر تلاش مرکز اردبیل  ، توفيق روزافزون همه  عزيزان را در تداوم راه شهیدان  در سايه توجّهات حضرت ولي‌عصر (عج) و تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامي از درگاه ايزدمنان خواستارم .

عبدالله مددی

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل