سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

تبریز قهرمان مسابقات فوتسال گرامیداشت دریانوردان کشتی سانچی شد - خبر

 

 

تبریز قهرمان مسابقات فوتسال گرامیداشت دریانوردان کشتی سانچی شد

در مسابقات فوتسال گرامیداشت یاد و خاطره دریانوردان کشتی سانچی به میزبانی مشگین‌شهر، نماینده آذربایجان‌شرقی قهرمان شد و دو نماینده تیم میزبان در جایگاه‌های بعدی قرار گرفتند.

تبریز قهرمان مسابقات فوتسال گرامیداشت دریانوردان کشتی سانچی شد
یک دوره مسابقه فوتسال به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره دریانوردان کشتی سانچی به میزبانی شهرستان مشگین‌شهر برگزار شد که در پایان با کسب عنوان قهرمانی فوتسالیست‌های تبریزی به پایان رسید.
 
این دوره از رقابت‌ها با حضور چهار تیم برگزار شد که دو نماینده از استان آذربایجان‌شرقی و دو نماینده دیگر نیز از تیم میزبان رقابت‌ها «شهرستان مشگین‌شهر» حضور داشتند و در پایان با انجام چند دیدار تیم‌های اول تا چهارم این دوره از مسابقات دوستانه مشخص گردید.
 
تیم فوتسال نبرد تبریز که از حضور چندی از بازیکنان خوب و مستعد نیز در ترکیب تیم خود بهره می‌برد، مزد بازی تکنیکی و روان خود را با کسب عنوان قهرمانی و غلبه بر تیم شهر آفتاب مشگین‌شهر گرفت تا به جایگاه قهرمانی این رقابت‌ها دست پیدا کند.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم شهر آفتاب مشگین‌شهر یکی از نمایندگان خوب فوتسال استان اردبیل در این رقابت‌ها در جایگاه نائب‌قهرمانی قرار گرفت و دو تیم آخارباخار و نام‌آوران تبریز نیز به ترتیب صاحب عناوین سومی و چهارمی مسابقات شدند.