سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

تبدیل دریاچه گیلارلوی گرمی به سایت ورزش های آبی استان اردبیل - خبر

 

 

تبدیل دریاچه گیلارلوی گرمی به سایت ورزش های آبی استان اردبیل

نماینده گرمی مغان در مجلس شورای اسلامی از تبدیل دریاچه گیلارلوی گرمی به سایت ورزش های آبی استان اردبیل خبر داد.

تبدیل دریاچه گیلارلوی گرمی به سایت ورزش های آبی استان اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، میر حمایت میرزاده، نماینده گرمی مغان در مجلس شورای اسلامی گفت: استفاده بهینه از مجموعه گردشگری دریاچه گیلارلو درشهرستان گرمی به عنوان منطقه نمونه گردشگری در دستور کار گرفته و این مجموعه به سایت ورزش های آبی استان تبدیل می شود.

وی با بیان اینکه ساماندهی مجموعه گردشگر دریاچه گیلارلو می تواند این شهرستان را به یک منطقه نمونه گردشگری تبدیل کند گفت: این مجموعه ظرفیت توسعه ورزش های آبی، کمپی های تمرینی ، مکان اقامتی و شهربازی را دارد و در صورت راه اندازی آنها تحول عظیمی در بخش گردشگری این شهرستان روی خواهد داد

نماینده گرمی مغان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: سال های گذشته بخش گردشگری اردبیل مورد غفلت قرار گرفته و اکنون توسعه این صنعت با هدف اشتغالزایی و رونق اقتصادی با سرمایه گذاری بخش خصوصی ضروری است.

میرزاده افزود: سهم گردشگری استان اردبیل از اعتبارات ملی اندک بوده و لازم است دولت صنعت گردشگری این استان را با تخصیص اعتبارات لازم رونق دهد و البته در کنار آن باید سرمایه های بخش خصوصی در این ارتباط جذب شود .
عضو فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در آینده نزدیک اعضای فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی به استان اردبیل سفر کرده و از جاذبه‌های گردشگری این استان بازدید می‌کنند.
وی بیان کرد: در این بازدید مشکلات و نارسایی های گردشگری استان اردبیل مورد بررسی قرار می گیرد.