سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

تاکید بر رعایت بیطرفی در انتخابات - خبر

 

 

تاکید بر رعایت بیطرفی در انتخابات

نشست اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی های استان امروز با حضور استاندار اردبیل در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل برگزار و از مدیران روابط عمومی های برتر دستگاه های اجرایی و نهاد ها و ادارات تجلیل شد.

به گزارش دفتر و روابط عمومی صداوسیما اردبیل استاندار اردبیل در جلسه شورای هماهنگی روابط‌ عمومی‌های استان اردبیل که در سالن همایش دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، گفت: رعایت بی‌طرفی روابط عمومی‌ها و ادارات و سازمان‌های مختلف در بحث انتخابات الزامی است و تاکنون هیچ‌گونه مشکلی در این زمینه به وجود نیامده و تمام دستگاه‌ها نسبت به این موضوع پایبند بوده‌اند.

اکبر بهنامجو افزود: تلاش می‌شود انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با شور و حال خاصی برگزار شود و همه مصمم هستیم انتخابات سالم در این دوره برگزار کنیم.

وی مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را ضروری دانست و افزود: همه روبط عمومی‌ها و رسانه‌های جمعی در جهت مشارکت حداکثری مردم در این انتخابات تلاش کنند.

استاندار اردبیل با بیان اینکه انجام پروژه‌های مختلف در حوزه‌های راه، راه‌آهن و سدها چهره‌ای توسعه‌ای به استان اردبیل داده و تمام این اقدامات از برکات انقلاب شکوهمند اسلامی است گفت: این استان روند توسعه‌ای به خود گرفته و انجام پروژه‌های متعدد عمرانی از جمله احداث سدها، راه‌آهن و توسعه راه‌ها  از جمله اقداماتی است که موید توسعه‌ همه‌جانبه  استان است.

بهنامجو همچنین با اشاره به نقش خطیر روابط عمومی‌ها در اطلاع‌رسانی بیان‌کرد: ۲ اتفاق مهم یعنی سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی و انتخابات مجلس شورای اسلامی در پیش رو است که با همراهی و همکاری روابط عمومی‌ها و با حضور گسترده مردم این رویدادها به نحو احسن برگزار خواهد شد.
 

در این مراسم از رسول حاجی زاده مسئول دفتر و روابط عمومی و توحید قبادی کارشناس روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد و همچنین از روابط عمومی برتردستگاه های اجرایی استان بااهدای لوح تجلیل شد.