سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۶ مرداد ۱۴۰۰

تاکید بر تولید فاخر مستند شهید عمران پستی - خبر

 

 

تاکید بر تولید فاخر مستند شهید عمران پستی

در نشست مشترک مسئولین بنیاد شهید استان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل روند تولید مستند زندگینامه سردار شهید عمران پستی(عبدالله) بررسی و بر تولید فاخر و تاثیرگذار این مستند تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، در طی این نشست مددی مدیر کل مرکز اردبیل با اشاره به موضوع چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یادآور شد با توجه به زندگی پرفراز این شهید والا مقام که با تاریخ انقلاب و دفاع مقدس گره خورده و عجین شده است، تولید این اثر می تواند بازنمایی تاریخ انقلاب در استان بویژه منطقه خلخال، وضعیت دانشگاه های کشور در اوایل انقلاب، تلاش دانشجویان در تسخیرلانه جاسوسی آمریکا، نگاهی به تاریخچه تاسیس نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فعالیت های جهادی اقشار بسیج و دوران پرعزت دفاع مقدس باشد.

مددی در این زمینه از مشارکت و همکاری بنیاد شهید استان، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان و همراهی و هم افزایی آنان در تولید این اثر قدردانی کرد.

در این نشست صادقی معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با تقدیر از تعامل نزدیک و همه جانبه صدا و سیمای مرکز اردبیل با بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در انعکاس و بزرگداشت یاد و خاطره شهدا تصریح کرد: ما همیشه در کنار صدا و سیما هستیم و صدا و سیما را نیز همواره همراه خود می بینیم.

وی افزود: برای تولید فاخرتر مستند زندگی و شهادت سردار سپاه اسلام عمران پستی از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد. جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ