سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

تاکید بر تداوم اقدامات کنترلی برای مهار کرونا - خبر

 

 

تاکید بر تداوم اقدامات کنترلی برای مهار کرونا

در پانزدهمین جلسه قرارگاه طرح شهید حاج قاسم سلیمانی بر تداوم اقدامات کنترلی برای مهار کرونا در استان اردبیل تاکید شد.

تاکید بر تداوم اقدامات کنترلی برای مهار کرونا
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، بهنامجو استاندار اردبیل در پانزدهمین جلسه قرارگاه طرح شهید حاج قاسم سلیمانی که در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل تشکیل شد گفت: امیدواریم با مشارکت بسیار خوب مردم که تا به حال داشتند شاهد کاهش شیوع کرونا باشیم و تعداد بستری‌ها به زیر صد نفر برسد.
 
وی با بیان اینکه رهگیری بیماران کرونایی در این مرحله بسیارمهم است افزود: رهگیری افراد تست مثبت بسیار علمی و با مشارکت بهداشت و بسیج در حال انجام است بدینگونه که از ۱۰ نفر از اطرافیان افراد با تست مثبت نیز تست می‌گیرند.
 
تاکید بر تداوم اقدامات کنترلی برای مهار کروناسردار جلیل بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان نیز گفت: اقناع سازی مردم و هدایت بیماران کرونایی از اهمیت بالایی در طرح شهید سلیمانی برخوردار ایست وباید از ظرفیت صداوسیما، رسانه‌های استان و معتمدین ومتنفذین محلات در این زمینه استفاده گردد.
 
دکتر حبیب زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل نیز ضمن تقدیر از تلاش همه مسشئولان استان، سپاه، بسیج، نیرو‌های سلامت، بهداشت و درمان وتیم‌های پزشکی و پرستاری ابراز داشت: استان اردبیل از وضعیت نارنجی خارج شده و در وضعیت زرد می‌باشد.
 
وی افزود: باید همچنان تلاش کنیم استان در وضعیت مطلوب قرار گیرد.