جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

تاکید امام جمعه اردبیل بر توجه به محیط زیست - خبر

 

 

تاکید امام جمعه اردبیل بر توجه به محیط زیست

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: باید حمایت از سرمایه‌گذاران را نیز با در نظر گرفتن قوانین مربوطه مبنای کار قرار دهیم و توسعه پایدار را بدون توجه به محیط زیست ادامه ندهیم.

تاکید امام جمعه اردبیل بر توجه به محیط زیست
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، آیت الله سیدحسن عاملی در نشست با مدیرکل محیط زیست استان اردبیل اظهار داشت: توجه به قوانین زیست محیطی و پیوست ها در کنار پشتیبانی از سرمایه‌گذاران ضرورت دارد و بدون توجه به محیط زیست توسعه پایدار محقق نخواهد شد.
 
وی با اشاره به این که احساس جای خالی آموزش های زیست محیطی در اردبیل قابل قبول نیست بیان کرد: فرهنگ سازی حفاظت از محیط زیست و اهمیت به این مقوله یک اولویت مهم و اساسی است و در این زمینه باید با توجه به این مقوله و توسعه رویکردهای آموزشی به اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.
 
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: برخورداری از آموزش های زیست محیطی خروجی های مثبتی به دنبال دارد که باید مسئولان و دستگاه های مربوطه در این زمینه برنامه های خوبی داشته باشند و نیازهای پررنگ مباحث آمزوشی استان را مد نظر قرار بگیرند تا شاهد دستیابی به اهداف مورد نظر در این زمینه باشیم.
 
عاملی تصریح کرد: توجه به مباحث زیست محیطی و اهمیت به این مهم به عنوان یک وظیفه مهم و اولویت اساسی مبنای کار است و دستگاه های اجرایی استان باید در تمامی برنامه های خود این مهم را در نظر بگیرند و نسبت به توسعه استان و تحقق منویات مقام معظم رهبری تلاش کنند.
 
وی بیان کرد: رونق تولید و کارآفرینی در استان با جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی برای ما همواره حائز اهمیت است و در این راستا باید حمایت از سرمایه‌گذاران را نیز با در نظر گرفتن قوانین مربوطه مبنای کار قرار دهیم و توسعه پایدار را بدون توجه به محیط زیست ادامه ندهیم.