جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

تاکید استاندار بر حل مشکلات واحدهای تولیدی راکد - خبر

 

 

تاکید استاندار بر حل مشکلات واحدهای تولیدی راکد

استاندار اردبیل از فرمانداران استان خواست مشکلات واحدهای تولیدی راکد را حل و برای فعال شدن آنها اقدام کنند.

تاکید استاندار بر حل مشکلات واحدهای تولیدی راکد

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، خدابخش امروز در نشست با فرمانداران استان گفت: برنامه های استانی اقتصاد مقاومتی تا پایان اردیبهشت ماه تدوین می شود و  فرمانداران باید با اتکاء به ظرفیت های این برنامه برای فعال سازی 126 واحد تولیدی  راکد استان برنامه ریزی و تلاش کنند.
خدابخش کارخانه های شیرآلات بهداشتی صنعتی قهرمان گرمی ، نساجی ستاره اردبیل، کامیونت مشکین شهر، نیروگاه برق بخش انگوت، نیروگاه برق سبلان اردبیل، تولید سیب زمینی منجمد آماده پخت اردبیل و نیروگاه انرژی زمین گرمایی مشگین شهر، بیمارستان پارس آباد  و بیمارستان و سد کوثر را ازجمله طرح های اقتصادی قابل افتتاح در سال جاری برشمرد و پیگیری فرمانداران را برای تکمیل و بهره برداری آنها خواستار شد.

استانداراردبیل افزود: دو سرمایه گذار بزرگ برای 600 تا 700 میلیون دلار سرمایه گذاری درکارخانه پتروشیمی اردبیل تمایل نشان داده اند و تلاش می شود تا این تصمیم عملیاتی شود.
خدابخش هزینه شدن بخشی از اعتبارهای سالانه مشگین شهر در بخش گردشگری این شهرستان و نتیجه گیری مثبت از این اقدام و واگذاری طرح نیمه تمام شهرک دامپروری آنگوتلار گرمی به بخش خصوصی را از اقدامات خوب فرمانداران این دوشهرستان در عمل به سیاست اقتصادمقاومتی در سال گذشته عنوان کرد.