جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

تاکید ائمه جمعه استان اردبیل بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در عزاداری‌های محرم - خبر

 

 

تاکید ائمه جمعه استان اردبیل بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در عزاداری‌های محرم

ائمه جمعه با اشاره به نزدیک بودن ایام محرم از مردم خواستند تا در صورت برگزاری مراسم های عزاداری تمام پروتکلهای بهداشتی را رعایت کنند.

تاکید ائمه جمعه استان اردبیل بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در عزاداری‌های محرم
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام جوادی امام جمعه موقت انگوت با اشاره به شیوع ویروس منحوس کرونا در جامعه اهالی منطقه و نمازگزاران را به رعایت شیوه نامه های بهداشتی در حین انجام فعالیت های روزانه توصیه کرد.
 
حجت الاسلام ستوده امام جمعه موقت گرمی ضمن گرامیداشت 26 مرداد سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی بر حل مشکلات این قشر و اجرای قانون خدمات جامع ایثارگران از سوی دولت تاکید کرد.
 
حجت الاسلام اسدی امام جمعه خلخال با گرامیداشت 24 ذی الحجه روز مباهله پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) به فرا رسیدن روز خانواده اشاره کرده و از خانواده ها خواست با الگو گیری از ائمه اطهار(ع) فرزندان خود را تربیت کنند.
 
حجت الاسلام اسدزاده امام جمعه اصلاندوز با گرامیداشت سالروز آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی مان گفت: آزادگان سرافراز شدیدترین شکنجه ها را در دوران اسارت تحمل کردند و سرافرازانه به کشور بازگشتند. وی همچنین وضعیت نابسامان جاده‌های شمالی استان به ویژه اصلاندوز را یادآور شده از مسوولان خواست نسبت به چهار بانده کردن این جاده ها اقدام کنند.
 
حجت الاسلام عبداللهی امام جمعه موقت هشجین با گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی , از صبوری و بردباری آزادگان در دفاع از ارزشهای اسلامی و انقلابی در دوران اسارت تجلیل کرد.