جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

تامین 210 لیتر آب بر ثانیه برای شهرک‌های صنعتی استان اردبیل - خبر

 

 

تامین 210 لیتر آب بر ثانیه برای شهرک‌های صنعتی استان اردبیل

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از تامین 210 لیتر آب بر ثانیه برای شهرک‌های صنعتی استان اردبیل خبر داد و گفت: در اکثر شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، مشکلی از نظر تامین آب واحدهای تولیدی نداریم.

تامین 210 لیتر آب بر ثانیه برای شهرک‌های صنعتی استان اردبیل

محمد اهلی عنوان کرد: با توجه به محدودیت منابع آب استان، تامین آب صنایع از اولویت‌های اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی است که به همین منظور تخصیص آب مورد نیاز صنایع از برنامه های اصلی مسئولان استانی است.

وی گفت: برای شهرک های صنعتی، تاکنون 210 لیتر بر ثانیه آب تامین شده است که در اکثر شهرک ها و نواحی صنعتی استان، مشکلی از نظر تامین آب واحدهای تولیدی نداریم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل ادامه داد: در چند شهرک صنعتی در تامین آب واحدهای صنعتی در مضیقه هستیم که با همکاری سازمان‌های مربوطه و با مساعدت مسئولان استانی، این مشکل در حال برطرف شدن است.

اهلی تامین آب برای نواحی صنعتی جدید را از جمله برنامه های این شرکت برای حضور سرمایه گذاران در این نواحی برشمرد و افزود: در سال جدید میزان 7 لیتر بر ثانیه به ظرفیت آب شهرک های صنعتی اضافه شد که برنامه های آتی این شرکت بر مبنای تامین آب واحدهای صنعتی ادامه خواهد داشت.