سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

تالار گفتمان شهری در اردبیل احداث می‌شود - خبر

 

 

تالار گفتمان شهری در اردبیل احداث می‌شود

شهردار اردبیل گفت: برای اولین بار تالار گفتمان شهری در اردبیل راه‌اندازی خواهد شد و در این زمینه مکان‌یابی و تملک زمین انجام پذیرفته است.

تالار گفتمان شهری در اردبیل احداث می‌شود

حمید لطف‌اللهیان اظهار کرد: برای اولین بار تالار گفتمان شهری در اردبیل راه‌اندازی خواهد شد و در این خصوص مکان‌یابی و تملک زمین این مجموعه انجام پذیرفته است.

وی افزود: به منظور بهره‌برداری از تالار گفتمان شهری نیازمند مشارکت مجموعه راه‌و شهرسازی نیز هستیم تا اقدامات لازم برای تکمیل و احداث مجموعه مذکور در سریع‌ترین بازه‌ زمانی فراهم شود.

شهردار اردبیل با اشاره به تداوم عملیات عمرانی شهرداری اردبیل در محلات مختلف، تصریح کرد: برای بازآفرینی شهری و فراهم آوردن امکان حضور جدی شهروندان در محلات مورد هدف ضرورت توجه به برنامه‌های فرهنگی و احداث تالار گفتمان شهری احساس می‌شد.

لطف‌اللهیان توضیح داد: در سال جاری شهرداری در پروژه‌هایی که در محلات هدف در نظر گرفته بیش از 50 میلیارد ریال منابع مالی تخصیص داده و با مشارکت دستگاه‌های مرتبط برای رفاه حال شهروندان و فراهم آوردن شهری زیبا در تلاش خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی با اشاره به ضرورت مشارکت تمامی دستگاه‌های اجرایی برای پیشبرد برنامه‌های عمرانی شهرداری اردبیل، افزود: پروژه‌های مشترک مابین دستگاه‌های اجرایی با سازمان شهرداری نیازمند افزایش تعامل و همکاری بوده تا در سریع‌ترین بازه زمانی شاهد انجام اقدامات جدی در این حوزه‌ها باشیم.