حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

بیمارستان 160تختخوابی پارس آباد امسال به بهره برداری می رسد - خبر

 

 

بیمارستان 160تختخوابی پارس آباد امسال به بهره برداری می رسد

فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: بیمارستان 160تختخوابی پارس آباد در هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد.

بیمارستان 160تختخوابی پارس آباد امسال به بهره برداری می رسد

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، اکبر صمدی، فرماندار پارس آباد در دیدار رئیس سازمان و مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل با تشریح موقعیت جغرافیایی و وضعیت بهداشتی درمانی شهرستان پارس آباد گفت : بیمارستان های موجود در این شهرستان علاوه بر خدمات رسانی به مردم شهرستان پارس آباد، جوابگوی بیماران شهرستان های همجوار و اهالی شهرها و روستاهای استان همجوار نیز است .
 
وی با بیان اینکه بیش از 95 هزار نفر از جمعیت شهرستان تحت پوشش تامین اجتماعی است به پیگیری برای الحاق ساختمان اداری شعبه تامین اجتماعی به بیمارستان و جذب پزشکان متخصص و همچنین استقرار تخت های nacu تاکید کرد .
 
صمدی در ادامه سخنان خود ضمن قدردانی از عملکرد سازمان تامین اجتماعی در حل برخی از مشکلات کشت و صنعت مغان افزود: شهرستان پارس آباد از لحاظ طرح سلامت جزو پیشروترین شهرهای استان است و به رفع برخی از مشکلات بیمارستان ارس تاکید کرد.
 
وی از افتتاح بیمارستان 160تختخوابی پارس آباد و از آغاز عملیات اجرایی تعریض جاده مواصلاتی پارس آباد به سربند و سه راهی مشگین شهر بطرف پارس آباد خبر داد .
 
سعید بشرخواه مدیر کل تامین اجتماعی و دکتر نیک سرت مدیر درمان تامین اجتماعی استان در سخنان جداگانه ای ضمن تشریح عملکرد تامین اجتماعی از 2 طرح موفق سازمان در حذف دفترچه های درمان و مکانیزه شدن خدمات به افراد تحت پوشش و از تحت پوشش قرار دادن بیش از 755 هزار نفر در استان که 46 درصد از مردم استان را شامل می شود و همچنین از اختصاص بیش از یک میلیارد و 800 میلیون تومان برای تجهیز و توسعه بیمارستان ارس پارس آباد خبر دادند .