جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی در اردبیل احداث می‌شود - خبر

 

 

بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی در اردبیل احداث می‌شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: احداث بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی در اردبیل به زودی آغاز می‌شود.

بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی در اردبیل احداث می‌شود
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، فرزاد قلندری، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: پیمانکار احداث بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی اردبیل انتخاب و تجهیز کارگاه صورت گرفته و بخشی از منابع مالی مورد نیاز این پروژه از محل اعتبارات سفر رییس جمهوری و بخشی نیز از اعتبارات وزارت راه و شهرسازی تامین شده است.
 
او از تایید نقشه‌های این بیمارستان و صدور مجوز آن توسط وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی خبر داد و افزود: با پیگیری‌های استاندار اردبیل و طبق هماهنگی بعمل آمده که از وزارتخانه در مرکز صورت گرفته، طوری برنامه‌ریزی شده تا در کمترین زمان ممکن و با کیفیت بالا این‌پروژه بصورت ضربتی تکمیل و مورد بهره برداری قرار گیرد.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل ارتقاء خدمات بهداشتی و درمانی و افزایش تعداد تخت‌های بیمارستانی را از اولویت‌های ضروری و مورد نیاز استان دانست و اظهار امیدواری کرد: با شتابی که در اجرای طرح‌های حوزه بهداشت و درمان شکل گرفته، در میان مدت شاهد ارتقاء رتبه استان در این بخش باشیم.
 
هم اکنون بیش از یک هزار و ۸۰۰ تخت بستری در بیمارستان‌های این استان وجود دارد و این تعداد باید تا سال ۱۴۰۰ به بیش از سه هزارو ۴۰۰ تخت افزایش یابد.