جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی اردبیل تامین اعتبار می‌شود - خبر

 

 

بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی اردبیل تامین اعتبار می‌شود

استاندار اردبیل گفت: مقرر شد وزارت راه و شهرسازی نسبت به تامین هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال سهم خود از بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی اردبیل را تامین کند.

بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی اردبیل تامین اعتبار می‌شود

اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل در جلسه بررسی موانع پروژه‌های حوزه بهداشت و درمان استان اردبیل با حضور معاونان وزارت بهداشت به ریاست حریرچی و مسئولان استان گفت: مقرر شد وزارت راه و شهرسازی نسبت به تامین هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال سهم خود از بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی اردبیل را تامین کند.

او افزود: سازمان برنامه و بودجه نیز در این جلسه با پیگیری وزارت راه و شهرسازی و استانداری اردبیل، مبلغ ۱۵۰۰ ریال مصوبه سفر استانی رئیس جمهوری به استان، جهت آغاز ویژه به قید فوریت تخصیص دهند.

استاندار اردبیل بیان کرد: پیگیری نایب رئیس مجلس برای اخذ مجوز ماده ۲۳ از سازمان برنامه و بودجه برای ساخت بیمارستان ۵۴۰ تختخوابی اردبیل از دیگر مصوبات نشست مسوولان استان با معاونان وزیر بهداشت بود.

بهنام جو گفت: مقرر شد با پیگیری معاونت وزارت بهداشت دو ملک دانشگاه علوم پزشکی اردبیل جهت تهاتر بخشی از هزینه‌ها به فروش برسد و در اختیار قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا قرار گیرد.

او ادامه داد: همچنین مقرر شد با پیگیری استانداری برای تغییر کاربری، مجوز ساخت و موافقت سپاه پاسداران جهت ساخت و ساز در ملک مورد تهاتر اخذ شود.