جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

بیمارستان پارس‌آباد سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد - خبر

 

 

بیمارستان پارس‌آباد سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد

استاندار اردبیل گفت: با اقدامات انجام یافته بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی شهرستان پارس‌آباد فصل بهار سال آینده تکمیل می‌شود و در حال حاضر تمامی تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شده است.

بیمارستان پارس‌آباد سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مجید خدابخش گفت: تکمیل بیمارستان 160 تختخوابی شهرستان پارس‌آباد که از سالها پیش از مهمترین مطالبات مردم این شهرستان با اقدامات انجام یافته فصل بهار سال آینده تکمیل می‌شود و در حال حاضر تمامی تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شده است.
 
وی افزود: جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی از جمله مهمترین اقداماتی است که دستگاههای اجرایی باید به آن توجه کنند، چرا که اگر از ظرفیتهای این سرمایه‌گذاران به خوبی استفاده شود شاهد برطرف شدن کمبودها و محدودیتهای مالی خواهیم بود و از این طریق می‌توانیم به تمامی اهداف مورد نظر در راستای تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی و منویات مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانیم.
 
 استاندار اردبیل گفت: باید این موضوع مورد توجه واقع شود که اعتبارات دولتی به تنهایی کافی نبوده و برای اجرای بسیاری از پروژه‌ها باید از همکاری و مشارکت سرمایه‌گذاران بخش خصوصی استفاده شود تا بتوانیم از این طریق شاهد رشد و توسعه استان و تکمیل پروژه‌ها در حوزه‌های مختلف باشیم.
 
خدابخش بیان کرد: ادارات ملزم به پرداخت هزینه‌های آب و گاز و برق هستند و نیاز است که مدیریت مصرف منابع در هر کدام از این موارد رعایت شود تا از این طریق شاهد بهبود وضعیت و کاهش هزینه‌ها باشیم که نیاز است در این زمینه تصمیمات و راهکارهای اساسی اتخاذ شود.