جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

بیمارستان قدیمی مشگین‌شهر در آتش سوخت - خبر

 

 

بیمارستان قدیمی مشگین‌شهر در آتش سوخت

بیمارستان قدیمی و مستهلک مشگین‌شهر به دلایل نامشخص در آتش سوخت.

بیمارستان قدیمی مشگین‌شهر در آتش سوخت
بیمارستان قدیمی مشگین‌شهر که مدت‌ها است مورد استفاده قرار نمی‌گیرد، ساعاتی پیش به دلایل نامشخص آتش گرفته و عملیات اطفا حریق با جدیت آغاز شده است.
 
این بنای فرسوده که در مجاورت کهنه قلعه مشگین‌شهر اثر دوره ساسانی و در ورودی شهر واقع شده است و به عنوان انبار تجهیزات پزشکی مورد استفاده بود، در اثر آتش‌سوزی تخریب شده است.
 
فرماندار مشگین‌شهر اظهار داشت: علت آتش‌سوزی این بیمارستان نامشخص و در دست بررسی است و به صورت اولیه آتش مهار و از سرایت آن جلوگیری شده است.
اکبر صمدی با بیان اینکه اطفا حریق به‌صورت کامل انجام نشده است، گفت: تمامی دستگاه‌های امدادرسان از جمله آتش‌نشانی، اورژانش و هلال احمر در محل حضور دارند.
 
فرماندار مشگین‌شهر با تاکید به اینکه ساختمان بیمارستان مخروبه بود، گفت: این حادثه خسارت جانی نداشته و کسی در داخل ساختمان نبوده است.
 
وی در مورد احتمال انفجار کپسول‌های اکسیژن واقع در داخل ساختمان گفت: در حال حاضر کپسول‌های اکسیژن تخلیه می‌شود تا آسیبی به‌وجود نیاید.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرماندار مشگین‌شهر در رابطه با اینکه این ساختمان به لحاظ مالی نیز ارزش قابل توجهی نداشته است اظهار کرد: این بنا در مجاورت کهنه قلعه اثر تاریخی مشگین‌شهر است که با توجه به اقدامات صورت گرفته خطری متوجه آن نخواهد بود.