جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

بیش از ۷۰۰۰ اردبیلی راهی سرزمین‌‌های نور می‌‌شوند - خبر

 

 

بیش از ۷۰۰۰ اردبیلی راهی سرزمین‌‌های نور می‌‌شوند

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: بیش از ۷ هزار زائر اردبیلی در قالب کاروان راهیان‌نور عازم مناطق جنگی جنوب کشور می‌شوند.

بیش از ۷۰۰۰ اردبیلی راهی سرزمین‌‌های نور می‌‌شوند

سرهنگ پاسدار شکر عبدی اظهار داشت: با هدف ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و جبهه مقاومت بیش از 7 هزار زائر از استان اردبیل به جهت زیارت یادمان و قدم‌گاه شهدا و تجدید و عهد و پیمان با آرمان‌های شهدای والامقام از 23 بهمن تا 13 فروردین سال 99 به مناطق عمیلاتی جنوب کشور اعزام خواهند شد.

وی افزود: این کاروان‌ها به مدت 5 روز در مناطق عمیلاتی و یادمان‌های بیت المقدس، والفجر 8"اروند" کربلای 4 و 5، شلمچه، طلائیه، بدر و خبر، دهلاویه، هویزه و فکه حضور خواهند داشت.|
 

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با اشاره به اینکه حضور در راهیان نور و زیارت قدمگاه شهدا یعنی زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا و آشنایی با ادبیات دوران دفاع مقدس بیان کرد: اعزام دانش آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف بسیجیان به کاروان‌های راهیان نور با هدف آشنا نمودن با جان‌فشانی شهدا، ایثار و فداکاری رزمندگان و جانبازان در دوران هشت سال دفاع مقدس است.

عبدی تصریح کرد: طبق تمهیدات اندیشیدیه شده امسال کراوان‌‌های راهیان نور با یادو خاطره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزار خواهد شد و گفتمان جبهه مقاومت و اندیشه و آرمان‌های این شهید والامقام در بین کاروان‌‌های راهیان نور ترویج خواهد یافت.