رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

بیش از ۵۰ طرح در استان اردبیل به بهره برداری می‌رسد - خبر

 

 

بیش از ۵۰ طرح در استان اردبیل به بهره برداری می‌رسد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر بیش از ۵۰ طرح در استان اردبیل به بهره برداری می‌رسد.

بیش از ۵۰ طرح در استان اردبیل به بهره برداری می‌رسد
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، قاسم رحیمی، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در سومین جلسه شورای فرهنگی دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل با اشاره به اینکه دشمنان ۴۰ سالگی انقلاب را هدف گرفته اند افزود: در بحث فرهنگ هدف ما معطوف به حوزه فرهنگ کار و سایر حوزه‌های مرتبط می‌باشد.
 
وی تصریح کرد: امسال به مناسبت دهه مبارک فجر بیش از ۵۰ طرح و پروژه افتتاح خواهد شد.
 
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: تبیین دستاورد‌ها و ثمرات ارزشمند انقلاب اسلامی برای جوانان در شرایط کنونی ضروری است تا نسل کنونی با دستاورد‌ها آشنا شود.
 
رحیمی بیان کرد: دهه فجر متعلق به یک فرد و گروه خاص نیست و همه آحاد جامعه به یک اندازه در بزرگداشت آن سهیم هستند و گرامیداشت این دهه نمادی از عظمت ایران اسلامی است.
 
وی تصریح کرد: لازم است در برنامه ریزی و فراهم کردن زمینه مشارکت و حضور جدی کارگران و تعاون گران در برگزاری آیین بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی تلاش کنیم.
 
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل اظهارداشت: تبیین دستاورد‌های انقلاب اسلامی در بخش کارگری و نقش کارگران در پیروزی وتداوم انقلاب اسلامی، همچنین هم اندیشی و هم افزایی واحد‌های کارگری برای اجرای کیفی برنامه‌های گروهی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی ویژه کارگران باید مورد توجه قرار گیرد.