جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

بیش از ۵۰۰ برنامه فرهنگی ورزشی دهه فجر در اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

بیش از ۵۰۰ برنامه فرهنگی ورزشی دهه فجر در اردبیل برگزار می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل از برگزاری بیش از ۵۰۰ برنامه فرهنگی - ورزشی به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر در نقاط مختلف این استان خبر داد.

بیش از ۵۰۰ برنامه فرهنگی ورزشی دهه فجر در اردبیل برگزار می‌شود
سجاد انوشیروانی، مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل امروز در جلسه هماهنگی برنامه‌های دهه مبارک فجر در استان اردبیل گفت: از این تعداد ۱۵۰ برنامه با گستره استانی و به صورت همزمان برگزار خواهد شد.
 
او با بیان اینکه امسال برنامه‌های فرهنگی - ورزشی دهه فجر با محوریت انقلاب ، مقاومت و ولایت‌پذیری برگزار خواهد شد، افزود: به صدا در آوردن زنگ انقلاب و برگزاری همایش سراسری دوچرخه‌سواری همزمان با سالروز وردود تاریخی حضرت امام (ره) از جمله آنهاست.
 
انوشیروانی با اشاره به نقش مهم و پر رنگ بانوان در پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: برگزاری جشنواره‌های مختلف ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی و محلی، تجلیل از مادران شهدای گرانقدر، اجرای طرح پارک بام و طرح طبیعت پایدار، سلامت ماندگار، فراغت بانوان با ورزش و مسابقات کارکنان دولت ویژه بانوان از دیگر برنامه‌های دهه فجر است.
 
مسئول سازمان بسیج ورزشکاران استان اردبیل هم گفت: سازمان بسیج ورزشکاران با هماهنگی و همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان برنامه‌های متنوعی بمناسبت گرامیداشت دهه  فجر برگزار خواهد کرد.
 
 سرهنگ مهدی زاده افزود: برگزاری یادوراه شهدای ورزشکار شهرستان خلخال، عطر افشانی و گلباران مزار شهدا، تجلیل از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران، برگزاری مسابقات ورزشی در رشته‌های مختلف با محوریت انقلاب ، مقاومت و ولایت پذیری و برگزاری مسابقات ورزشی محله محور از جمله این برنامه هاست.