جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

بیش از ۳ هزار بسته غذایی بین مستمندان بهزیستی اردبیل توزیع شد - خبر

 

 

بیش از ۳ هزار بسته غذایی بین مستمندان بهزیستی اردبیل توزیع شد

مدیر کل بهزیستی استان اردبیل گفت: در ماه مبارک رمضان ۳ هزارو ۸۵۰ بسته غذایی در اختیار مستمندان و جامعه هدف بهزیستی استان اردبیل قرار گرفت.

بیش از ۳ هزار بسته غذایی بین مستمندان بهزیستی اردبیل توزیع شد

بهزاد ستاری، مدیر کل بهزیستی استان اردبیل ظهر دوشنبه در بازدید از مراکز خیری تحت پوشش بهزیستی شهرستان نیر گفت: در ایام ماه مبارک رمضان در بین نیازمندان، مستمندان و جامعه هدف بهزیستی ۳ هزار و ۸۵۰ بسته غذایی توزیع شد و ۸۵ میلیون تومان هم به صورت نقدی دربین این قشر توزیع گردید.

او با اشاره به کمک مومنانه گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری در راستای کمک مومنانه از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون ۱۶ هزار پرس غذا در بین نیازمندان و مستمندان و جامعه هدف بهزیستی استان توزیع شد که روزانه یک هزار و ۱۰۰ پرس غذا می‌باشد.

مدیر کل بهزیستی استان اردبیل در ادامه با اشاره به مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا در استان گفت: طی چند ماه اخیر بسته غذایی، بهداشتی و آموزشی به تعداد ۱۵ هزار بسته به ارزش ۶ میلیارد تومان در اختیار نیازمندان، مستمندان و جامعه هدف بهزیستی قرار گرفته است.

ستاری تصریح کرد: از این رقم ۴ میلیارد تومان توسط خیرین داده شده و ۲ میلیارد تومان دیگر توسط سازمان بهزیستی در اختیار عزیزان قرار گرفته است.