جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

بیش از ۲۵۰ خانواده نیازمند در مشگین‌شهر کمک‌رسانی شدند - خبر

 

 

بیش از ۲۵۰ خانواده نیازمند در مشگین‌شهر کمک‌رسانی شدند

با برگزاری گام اول از دومین مرحله از رزمایش سراسری کمک‌های مومنانه به بیش از ۲۵۰ خانواده نیازمند در شهرستان مشگین‌شهر کمک‌رسانی شد.

بیش از ۲۵۰ خانواده نیازمند در مشگین‌شهر کمک‌رسانی شدند
فرمانده سپاه ناحیه مشگین‌شهر گفت: به جهت همزمانی برگزاری این رزمایش با ایام عید قربان تعداد ۱۰ راس گاو و گوسفند نیز قربانی و در بین نیازمندان توزیع شد.
 
سرهنگ پاسدار محمد پورمند افزود: اعضای جامعه هدف قبلا توسط  فرماندهان پایگاه‌های مقاومت شهری و روستایی شناسایی شده و تلاش می‌شود در قالب این رزمایش به نیازمندان واقعی و آبرومند کمک‌رسانی شود.
 
وی با بیان اینکه این کمک‌ها شامل برنج ، روغن ، خرما و سایر اقلام خوراکی می‌باشد، از مشارکت خیرین و کارکنان ادارات دولتی جهت تهیه این بسته‌ها قدردانی کرد.
 
امام جمعه مشگین‌شهر نیز گفت: تداوم کمک‌های مومنانه همواره از سفارشات مقام معظم رهبری می‌باشد که این مهم تاکنون در این شهرستان با موفقیت انجام شده است.
 
حجت‌الاسلام باوقار اضافه‌کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا اهالی خیر و نوع‌دوست این شهرستان به یاری همدیگر شتافته‌اند و بیشتر کمک‌های مردمی و خیرین بصورت پنهانی از طریق اعضای شوراهای اسلامی روستا و پایگاه‌های مقاومت بسیج انجام شده است.
 
 باوقار افزود: رزمایش سراسری کمک‌های مومنانه در سایر نقاط شهرستان از جمله مراکز بخش‌های مرادلو ، ارشق  ،مشگین‌شرقی و قصابه نیز با هدایت و راهنمایی ائمه جمعه مناطق یاد شده انجام شده است.