جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹

بیش از ۱۶۰ هزار نفر در پایگاه های بازرسی سلامت استان اردبیل غربالگری شدند - خبر

 

 

بیش از ۱۶۰ هزار نفر در پایگاه های بازرسی سلامت استان اردبیل غربالگری شدند

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: بیش از ۱۶۰ هزار نفر در پایگاه های بازرسی سلامت استان اردبیل غربالگری شدند.

بیش از ۱۶۰ هزار نفر در پایگاه های بازرسی سلامت استان اردبیل غربالگری شدند

رامین معبودی اظهار داشت: غربالگری و تب سنجی 160 هزار و 631 نفر در پایگاه‌های بازرسی سلامت استان اردبیل انجام شد و این افراد توسط 63 هزار و 605 دستگاه خودرو از 13 پایگاه بازرسی سلامت جمعیت هلال احمر استان در 10 شعبه عبور و مورد پایش، غربالگری و تب سنجی قرار گرفته‌اند.

وی افزود: 1054 نفر از عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با 167 دستگاه خودرو از 9 اسفند ماه سال 98 الی 6 فروردین ماه سال نو مشارکت و همکاری داشتند.
 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به آمادگی جمعیت هلال احمر استان برای جمع‌آوری مشارکت‌های مردمی، بیان کرد: خیرین و مردم نوعدوست استان با مراجعه به شعبات جمعیت هلال احمر در سطح استان می‌توانند برای تهیه و توزیع بسته‌های بهداشتی مشارکت کنند و امیدواریم با همکاری مردم و عمل به شعار در خانه بمانیم این بیماری را شکست دهیم.

معبودی تصریح کرد:  با توجه به شیوع ویروس کرونا و مراجعه مکرر بیماران نیازمند به شعبات جمعیت هلال احمر استان در خصوص کپسول اکسیژن، خیرین و مردم نوعدوست استان می‌توانند کپسول اکسیژن بلااستفاده خود را به شعبات جمعیت هلال احمر تحویل دهند و یا کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب 5284848492 به نام جمعیت هلال احمر استان اردبیل پرداخت کنند.

وی افزود: جشنواره غیرحضوری «در خانه بمانیم» به همت معاونت جوانان هلال احمر استان در بخش‌های عکس یا نقاشی از سفره هفت سین نوروز ویژه مهدکودکی‌ها و دانش‌آموزان ابتدایی، ساخت اوریگامی ویژه دانش‌آموزان متوسطه اول و هنرهای صنایع دستی ویژه دانش‌آموزان متوسطه دوم در استان برگزار می‌شود.